bugün

sayın kılıçdaroğlu'nun iktidar olursa çözüm üretmekte sihirli değnek kullanacağına kanaat getirdim.
ülkenin doğusunun yarısı yıkılmış, yardım ulaştı mı ulaşmadı mi belli değil, kazık kadar herifin yaptığı yoruma bak aklı sıra espri yapacağım diye. sonra diyorlar ki şu günlerde siyaset yapıyorsunuz. insanların cinnet geçirmediğine dua edecekleri yerde. allahım sen aklımıza mukayet ol.
takmışlar k.k. ya yatıyorlar kalkıyorlar onu sayıklıyorlar. rüyalarına giriyor. hırsızlar koltuğu kaybedince nasıl hesap vereceklerini bildiği için tek dert koltuğu kaptırmamak.
depremin 1 inci günü sözlüğe kazık kadar fotosunu atan birisinin haset ve kötü niyetli bir insan olduğuna artık kanaat getirdim.
1 m kare duvardan 6 çuval cüruf çıkması mi saçma geldi sana pardon? peki ya senin tarkan başlığına hayranlığını belirtmen?
Ne çok boş beleş insan varmış. Bu bencillikte insanla türkiye’den bir bok olmaz.
15 tane kolinin görüntüsünü anın görüntüsüne atıp yaptığı yardımın reklamını yapmaktan daha dürüstçe ve evladır her daim yaptığını yapması insanın kazık efendi. bu sana ders olsun. kim iyi niyetle bir seyler yapıyor kim yaptığı hayırın pazarını arıyor insanlar görüyor neticede.
O entryde sakıncalı bir şey yazılmamış bik bik Hanım.
Sanırım Sinirler bozuk linç edecek adam arıyoruz.
kadın olduğunu belirtmene gerek yok. (bkz: geççek)
Judas'ın mericiyim??
başarısızlığı örtmek için kılışdar'a ekrem'e çatmak belli bir zeka seviyesi ürünü.hele de böyle bir günde. beklentilerimizi karşıladınız yine !
bu acıyı yaşasaydın böyle ötmezdin bari empati yap.
Bizden bi sikim olmaz.
güncel Önemli Başlıklar