bugün

bir kaç metre uzaklıkta bir işyerinde boş bayraklarını toplarken ayağım kayıp düşüp, elimden çay tespsisinin düşmesiyle 5 bardağın kırılması. dizimden biraz yaralandım ve pantolonun dizi yırtıldı. iyiki ciddi birşey olmadı. şükürler olsun.
kayvehane sahibi durumuma üzülüp birşey demedi bana. o orospu çocuğu iş yeri bardakları geri getirmiyordu. boş bardakları almak bana kaldıydı.
fakir ama yakisikli takma adlı andaval.
(bkz: Acıkmak)
Akoğlanlar.
çalışacak notlarımın olmaması.
yarın erken kalkıp okula gitmek zorunda olmam.
evde çakmak/kibrit olmaması. her seferinde ocakta kirpik yakıyorum. buzdolabının altına kimbilir kaç tane çakmak kaktırmıştır kediler.
(bkz: pes 2016)
yine idrar tahlilim çıkmadı. Şehir hastanesi bu üçüncü gideşim oldu. Zamana ve paraya yazık. Bıktım artık!!
otomobilin aküsünün bitmesi.
edit :
kardeşimin 2 kez hatası yüzünden yine yolda kaldık.
*hata 1; kardeşim yanlışlıkla kontağı kapattı
*hata 2 kardeşim klimayı açma dememe rağmen dinlemeyip kilimayı açtı.
seyir halindeyken akünün azıcık şarjı bitip durdu.
sinir katsayım iyice yükseldi!
şükür ki şu an yok. her an olabilir.
(bkz: 128 milyar dolar)
şaka maka o kasiyere acayip kıl oldum.
beni kadınlardan başka sinir eden bir şey yok. aslında onlar olmasa on numara adamım da varlar işte.
burada gördüğüm bazı başlıklar.
kronik kalp ve astım hastası babamın ilk doz aşı olmak için aylarca sıra bekledikten sonra, ilk doz aşı olmasının ardından pcr pozitif çıkması ve ikinci doz aşı hakkının iptal olması.

akabinde, sağlık bakanının “bugün itibariyle 20 milyondan fazla doz aşı yaptık. büyüklerimizi ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımızı öncelikle korumaya almaya çalıştık.” tweetiyle sinir katsayımın yükselmesidir.
128 milyar dolara ne olduğunun açıklanmaması.
Babamın bangır bangır kuran dinlemesi ve bok gibi geçen günün ardından biraz verim ile vicdanımı rahatlatmak için iki sayfa okumaya çalışmam ama bir bok anlamamam.
beni sinir eden bir şey varsa o da keşke yanımda olsa dediğim insanların ta cehennemin öteki ucunda yaşıyor olmaları.
işten geldikten sonra bana kalan vaktin bu kadar az olması üstelik şu sayılı saatleri dışarı çıkamadan geçirmek.
bir türlü işimin başına geçemeyişim.
yarının hafta sonu olmaması.
haber kanallarında iktidarın muhalefet ile didişmesinden başka bir bok olmaması.Yeter amk geleceğimiz sikildi bunlar halen mahalle çingenesi gibi birbirine laf atma derdinde.