bugün

Çocuklara kesinlikle erken bes yaptırın. Katılım emeklilik güzel planlara sahip.
Kendinizi şımartın. Bir Domino's Bol etli söyleyin. Ya da sucuksever.
Söz konusu internet ise kesinlikle turknet.
çok spesifik bir bölüm okumuyor iseniz üniversite okumayın.

-halkla ilişkiler,su ürünleri,işletme vs okudun,bitirdin. yaş geldi 22-23. odur budur derken ,25-26larda çalışmaya başladın. ne zaman yükseleceksin,maaşın artacak.

-bakıyorum çevreme adam 26 yaşında alıyor 40 kağıt maaş. içimden diyorum lan nasıl bu kadar fazla alabiliyor. e cocuk 20'de girmiş 6 yıllık alaylı elaman.

-komşu var muhasebeci. kız alıyor 32 kağıt maaş. diyorum nasıl oluyor la. e kız 20'de girmiş 8 yıldır aynı şirkette.

velasıl lafı uzattım erkenden iş hayatına girip,alaylı eleman olunuz.
kantoron yağını evinizde eksik etmeyin.
şarkıda da dediği gibi, beklentiler sadece üzer.
don lastikleriniz gevşemişse evliliğiniz de eskimiş ve yıpranmıştır. tedbir alınız !..
yasakları çiğnememek lazım bence hem cezası da olabiliyor. kolay yoldan para kazanmak pek mümkün olmayabiliyor. sağlıklı yaşayın. çok aşırı düşünmeyin. her şeyi kontrol etmeye çalışmayın. her şey olacağına varıyor zaten. hep ümitsiz kalırsam diye korkmayın, acılar geçebiliyor.
Ucuz kulaklık almayın!
Bakın pahalı alın demiyorum.

20 yerine git 40lık al. Alabiliyorsan 120 mesela. Yani bütçen dahilinde en ucuz olmayanı.

Evet o da bozulacak... Da hem ömrü fiyatına göre uzun olacak ama en azından bozulana kadar kaliteli bir ses alırsınız!

Bir dönem bir dünya kulaklık aldım. Online çeviri vs yaptığımda işim gereği de elzemdi. Kulaklık mezarlığım vardı.
Okula beslenme götürecek çuçuğumuz yoksa Lazım olur diye muz kabı almayalım. Çok gereksiz hiç Lazım olmuyor ya.
‘Sizi ve sözlerinizi hafife alan durumları geçiştirmeyin.’
Ben de yeni aldım bu tavsiyeyi, paylaşmayı severim.
Tavsiye verecek kadar oldum demedik cok sukur.
Dur dur hemen gitme. Bi okuyuver.
Marka takıntın yoksa, şahane bişey önereceğim.

Şu aşağıdaki arkadaşla, yazın denizden, kumdan, keçeye dönen, saçımın imdat çığlıkları attığı bir dönemde tanıştım.
Ulan nasıldır, neyin nesidir diye korksam da, gözümü karartıp, kafama boca ettim.
Saçlarım oldu mu bir pambık!
Şu reklamlarda ki artiz hatunlara döndüm mü!
Saçlar ahenkle dansediyor mu afedersin!

O gündür bugündür hastasıyım. Ne dökülme, ne kepek...
Fiyatı da cabası.
Eşşek kadar şampuan, şok' ta 7 TL. Haberiniz olsun, duyduk duymadık demeyin.
Sırf marka diye şampuanlara deli paralar vermeyin.
Alın size misler gibi, aile boyu şampuan!

Ulu' yu, süslü sözlük' e çevirdim gece gece ehehehehe..

Edi büdü: Ne eksiliyorsunuz olumm, size de ne yapsak yaranamıyoruz len!

görsel
yarınlar için hırs yapıp gençliğinizden olmayın çalışsanız da hayatı yaşamayı bilin risk alın.
Kürt olmayın. Terörist olursunuz çünkü .
kişinin cinsiyeti, dini, ırkı, yönelimi hakkında yorum yapmayın. Size zerre birşey kazandırmaz.
Çok yağlı yemeyin.
Doğruları söylemekten çekinmeyin hani lafın arasında gerçeği söylersin sana dönüp bir süre bakar ya insanlar,işte bunu atlatabilirseniz harika olaylar başlayabilir.
her hüzününüzde bir umut olsun. hayat o zaman daha güzel işte.
bayan yazarlar tavsiye verirler yalnız biz onlardan tavsiye değil instagram hesaplarını, telefon numaralarını, bir yerde çay kahve randevusu vermelerini isteriz. illa verecekse evde baş başa film izlerken ya da baş başa uyurken versinler tavsiyelerini. yazarak değil göt göte pardon göz göze bakarken söylesinler isteriz. bu arada bana tavsiye vermek isteyen bayan arkadaşlar mesaj kutuma notlarını iletebilir.
sakın bilgi içerikli entry girmeyin.
Empati kurmayı ihmal etmeyin. ikilemde kaldığınızda da empati ile ilerleyin. Her işiniz empati ile devam etsin.

Elbet “iyilik yap kötülük bul” diyecek duruma geleceksiniz ama vicdanınız rahat eder en azından.
Arada bir aynaya bakmalı insan; güzel miyim diye değil, insan mıyım diye.

alıntı.
Asla gülmeyi ihmal etmeyin. Sorun içinde boğulabilir, geceleri, belki günlerce ağlayabilir, sabahları içinizde büyük sıkıntılarla uyanabilirsiniz. Hareketli müzikler dinleyin, spor yapın, yeni insanlarla konuşun. ilk adımı erkekler atar da demeyin. Biliyorum bu devirde birilerine güvenmek çok zor ama siz istediğiniz kişi için çabalayın, ona güven verin. insanları çıkarlarınız için kullanmayın, arkanızdan konuşanlara kulak asla asmayın. Size kötü bakan gözlere inat hep gülümseyin.
zeka hiç bir sike yaramıyor. azim, disiplin, çalışkan olmak.. ihtiyacınız olan üç şey bu.

ben çok pahalı ve acı tecrübelerle öğrendim. siz benim geçtiğim yerlerden geçmeyin.