bugün

sözlük yazarlarının yapacakları başarılı kehanetlerdir. yıllar sonra okunduğunda vay be sahiden kahinmiş denilebilecek kehanetlerdir. ilk benden:

- tayyip in padişahlık hırsı tayyip i ve akp yi bitirecek. cumhurbaşkanlığına aday gösterilen tayyip kazanacak ve aynı özal da olduğu gibi partisi bir daha seçim kazanamayacak zamanla yok olup gidecek.

- 10 yıl içinde istanbul da büyük deprem olacak ama öyle abartıldığı gibi bir şey olmayacak ufak hasarlarla atlatılacak.

- uludağ sözlük ile inci sözlük birleşecek.
on yıl içinde ülke çok farklı yönelim ve politikalar içine girecek ve ülkeye şeriat hakim olacak.
teşekürler makine.
hepimiz ölücez.
hey Sen bu yazıyı okuyan sen de bir gün öleceksın.
(bkz: Görünen köy klavuz istemez)
ip ve darağacı görünüyor. şakirtler de tanınmamak için atatürk posteri asacaklar evlerine.
atmasyondan başka bir şey değildir. ama yine de umut hep vardır. (bkz: bir gün bu millet uyanacak).
türk usulü kehanet;
"ahanda buraya yazıyorum, 3 vakte kadar reha muhtar best model olacak"
En geç 7 yıla savaş çıkacak.
100 yıla kadar dünyanın en az %70i tüm dinleri reddececek...
"Düşmanın yurdu viran olacak,
Türkiye büyüyüp TURAN olacak."
Rüyamda sedat peker bir kaç kisiyi öldürüp sonra yalalaniyordu.daha yeni gördüm rüyayı.
Mart ayına dikkat edin! Çarşı pazar karışacak, Reis Selo ile barışacak, Hdp ile yeni ortaklık kurulacak, Püskütçü ses soluksuz kalacak, Akape seçmeni fırıldak olacak. Mart'a dikkat!
Yeni ruya gordum reis c.b ile camideydik vaazi cubbeli ahmet veriyordu.o sira bir zilgit sesi duydum camdan bakim.bir sürü kiz ben diyip 50 sende 100 keleslerde camiye dogru doğrultular ama hepsi sivildi pkkli değildi esvaplari ama zilgit atip kürce konusuyorlarda caminin kasisindaki tepeden arada 300 metre vs vardir.neyse sonra kürtce 3den geri saymaya başladilar ben kaçtim tuvalete saklandim sonra arkadaşım geldi tuvalete napiyorsun filan diye sonra uyandim.
Halis bir mümin olan amcaoğlu rüyasında görmüş.

Ortalık karışıyor meral akşener cumhurbaşkanı oluyor.

Galiba üç adayla seçime gidilecek sürpriz Bi şekilde meral akşener 2. Tur da seçilecek.

At fava bekle.
mevleviler bir 50 yıl sonra tıpkı fetö gibi ülkemizde darbe yapmaya çalışacak ve büyük oranda başarılı olacaklar. şimdi bilim adamından tutun sanatçı, düşünür prof. kim varsa içlerine katıyorlar. yani kelleler mevlevi oluyor. tıpkı 1800 lerde mevleviliğin güçlenip en sonunda osmanlı imparatorluğunu yıktığı gibi. aynı oyun tekrar tekrar oynanıyor ve biz hep uyku modunda yaşıyoruz. ingilizler büyük millet vesselam... selam olsun onların zekasına...
Aldanma çocuksu masum yüzüne, mutlaka o da Terk edip gidecek bir gün.