bugün

ülkede toplumun hangi konularda bölünmemiş olduğunu düşünmeyi beraberinde getirir.
saçlarıma düşen aklar...
(bkz: gençlik gitmiş gördün mü)
yol yapıyorum o halde soyarım.

(bkz: descartes)
çok bereketli geçmiştir. ama kime o bilinmiyor.
http://www.isminiunuttum....erekettanrisipriapos2.jpg
koskocaman bir sıfır.

gidenler, gelenler, kazandıklarım, kaybettiklerim üst üstte alt alta topla, çıkar, böl, çarp.
sonuç sıfır amk.
diktatörlük kendini açıkça belli ettiğinde ve islam devleti kurulduğunda bu ülkede iç savaş çıkacak ozaman tayyibin ve akpnin kime hizmet ettiğini anlayacaksınız.
boyun eğenler ve boyun eğmeyenler. net.
edit: imla
saltanatlık gibi. sinir, kibir, duble yol.

düşünüyorum da bundan önceki iktidarda küçüktüm hatırlamıyorum. tayyip erdoğanla büyüdüm gibi bir şey.
iyi yedik haaa , güzel yedik , yalnız baya yedik haa, kabul edelim güzel yedik...
vay amına koyim.
ekonominin büyüdüğü gerçeğidir. O kadar büyüdü ki ekonomimiz, kaç tane bakan yavrusu kaç tane bürokrat kaç tane işadamı kemire kemire bitiremedi.
Sadece yapılan yollari begendim.
2000 öncesinde yaşananların, geçen 11 sene içerisinde intikamının alınmaya çalışılmasıdır. özeti budur. din, millet, hizmet vs. hepsi hikaye. olay intikamdan ibaret. yarın iktidar değiştiğinde, onlar da şimdikilerden intikam almak için uğraşacak. sonra da yeni gelenler, diğerlerinden... böyle kısır döngü ile boka battıkça batacağız.
Aşk, sevgi, nefret, kin, ihtiras ve intikam..
doğduk, büyüdük, yedik içtik ve artık sıçma zamanı olarak yapılabilecek olandır.
Bence 1dönem sonra kendini halife de ilan eder. Saka bir yana gercekten zorlamalarla ve pislikle dolu bir 11 yıldı.
duraklama ve çöküş dönemi gibidir.

11 yıl önceye dönebilsem şu an sahip olduğum herşeyi verirdim.
bi boka battık 11 yıldır çıkamıyoruz.
54866512545311355 km yol yaptık.
e yolsuzluk?
o israilin oyunu!
geldiğinde asgari ücretli 200 litre benzin alıyordu şimdi 185 bu ne iş ?
o dış mıhrakların oyunu!
oğlun gemilerden filo yapıyor ?
o oğlumun oyuncak gemicikleri!
ilk defa şahit olduğumuz türlü oyunlar. lan eskiden bir oyun vardı o da amerika'nın oyunu.

(bkz: faiz lobisi)
(bkz: dış mihraklar)
(bkz: marjinal gruplar)
(bkz: türbanlı bacılar)

daha da devam edebilecek liste.
"biiiz, en iyisini biliriz!"
yolsuzluğu yoluna koymak.
insan çiğ süt emmiş.
sikti hepimizi eyledi viran, daha napsın.