bugün

826 tane olandir. Allah korusun telefona bir sey olsa yegane uzulecegim noktadir ayni zamanda.
Sadece bir tane. O da zil sesim..
388 makul bir listem var hepsini de zevkle dinlerim. telefonun da 8 gb müzik arşivi yapan arkadaşlarım var bazı şeylerin bokunu çıkartmamak lazım.
553 tanedir. hepsine para verdiğime göre epey bi girmiş dötüme.
16 gb hafızanın kullanılabilir kısmının tamamı ile 8 gb hafıza karının tamamını buna ayırdım. sayıyı bilmem ama her gün azalıyor zira dinlerken bilmediğim sevmediğim veya dinlemem ben bunu dediğim parçayı siliyorum.
2467

telefonumun hafizasini doldurup bataryamin hizli tukenmesine neden olan sarki sayisi.

cok aci verdi ama 813 e indirdim. artik muzikcalari rastgele oynatmaya ayarladigimda hep en sevdigim sarkilar geliyor. optimistlik.
30 küsür tane. bu kadar sığabiliyor telefona. hala taş devrinden kalma, 128 mb hafıza kartlı bir telefon kullanıyorum da.
1331 taneymis. Ben de yeni öğrendim.
2680 olan sayıdır. Fakat Spotify da kullanıyorum sanırım sileceğim hepsini de kıyamıyorum o kadar biriktirip de...
132.

bilgisayarda spotify olduğundan pek gereği kalmıyor.
131 yazıyor ama 3,4 tanesi zil sesi olabilir. sürekli aynı şarkıları dinleyince sıkılıyorum. telefonunda binlerce şarkı bulunduran insanlara da hep hayret etmişimdir.
Tune-in, Spotify, soundcloud, youtube var telefonda şarkı yok.
38 olan şarkı sayısıdır.
(bkz: 839)
Sıfır. YouTube varken ne şarkı yüklemesi. Evet.
YouTube music, Spotify kullandığım için ihtiyaç duymuyorum.
Başlığı görünce aklıma geldi, önceden hafıza kartı doldururduk şarkılarla. Defalarca dinler, özümserdik şarkıları. Şimdi internet paketi dolduruyoruz. Tek kullanımlık şarkılar çıkıyor, dinliyoruz hoop kenara.

Youtube arama geçmişimin hep eski şarkılardan oluşuyor olması bu yüzden olsa gerektir.
1894 taneymiş. Yarısından fazlasının sözlerini, noktası virgülüne kadar ezbere biliyorum. Hem beynime hem telefonuma yazık aslında ama kimin umrunda heheyt.