bugün

Altı kişilik bir aileye yetecek kadar ama tek kişi yiyorum.
Başlık başıma kaldı.
280 tl ocakta 300 olcak hihi.

(bkz: öğrenim kredisi)
2200 amarikan doları ancak 3ayda bir maaş aldığınızdan aylık ortalama 700 amerikan doları bu ne demek yüksek maaşla işe başkıyorum diye sevinme üzülürsün.
her insanla paylaşabileceğim kadar çok maaşım var. maksat paylaşmak ise en zengin benim dostlar.
Entry sayısıyla orantılı olmalıdır. 30.000 entry giren oytunkaran ile ayda yılda bir entry giren yazar aynı parayı almamalıdır. Zall'ın dikkatine.
biz hayrına çalışıyoruz.
Bugun zam alma ihtimali olan bilgisayar muhendisi maasi da bunlardan biridir.
entry kalitesiyle orantılı olmalıdır. 30.000 entry giren oytunkaran ile ben aynı parayı almamalıyım. boş entrylere ücret ödenmemelidir yoksa sözlüğün içine sıçarlar. zall'ın dikkatine.
2500 TL , ORTALAMA ONURAIR 300TL MARKET ALISVERIS CEKI. 300 ATLASJET ALISVERIS CEKI.*
300 TL stajyer maaşı alıyorum 11 aydır.Okul bitti işe alacaklar bu ay o yüzden Öbür ay tekrar yazarım ücreti.
brüt 16.750 lira maaş alıyorum.
6 basamaklı olmadığı sürece yetmeyecek maaşlardır.
14 bin tl.

şimdi size çok gibi gelecek ama asgari ücretten gerçekten daha fazla. haklısınız yani.
Aylık 49 lira olan asteğmen öğrenci maaşı. 3 ay oldu ama hala göremedim.
Gercekten böyle bir şey varmı.
Haftalık 200 entry 150 liradır.

hala bedavaya yazanlar var. insan gerçekten hayret ediyor. Ayrıca en beğenilen ve en kötü entry sıralamasına girenler ekstra prim alır.
300 tl'dir devletten alınan kredi. artı peder bankta sınırsız hesap.
Yazılırken net ve brüt ayrı yazılması gereken sayı dizini. Ayrı yazılsın ki devlet kazandığımızın ne kadarına çörekleniyo görülsün.
2200 tl net elime geçen.

Arada 2500 olduğu da oluyor. Ayda 150 lira giderim anca oluyor, geri kalan bankada durur genelde. Şimdi 17 bin lira kadar birikmiş param var.
Sukur kimseye muhtac olmayacak kadar.
3000 usd .
1 saat 100 doler.
Bir öğretmen maaşı işte.
Vergi dilimine girdim amk. Ayda 1000 lira kesiyorlar bu nasıl işdir. Brüt 7 bin.
1300 tl ssk emekli maaşı.