Ağzı iyi laf yapıyor bunların. Seviyorum çok.
yay diye erkek burcu mu olur aq? erkek dediğin boğa burcu olur akrep burcu olur.
Her burcu teker teker denemiş bir kişinin yay burcu erkeğine uçarı tip demesi. Hadi abicim hadi 60 iq ile her şeyi burca bağlayıp genelleme yapıyorlar.
benim burcumdur.

uzak durulmasında fayda vardır, hayatı dalgaya alırlar, özgürdürler ve gezmeyi severler.
şahsımdır. soğuk kış gününde dünyaya gözünü açan sıcak insanım. aksini iddaa eden fetöcüdür.
görsel
büyücüdür. içinize işler o büyüyü. derinlerinize sokar. inletir sizi o büyüyle.

edit: erkek arkadaşımdan bahsediyorum aq. az insan olun.
Kafa dengi olurlar ben severim. ewed
benim karşılaştığım yay burcu erkekleri hep ağlak.
Adam gibi adamların burcudur.

Yay burcu erkeğini tanımayan, ilişki yaşadım demesin.
tehlikeli derecede eğlenceli erkekler yay burcu oluyorlar genelde. deli dolular, severiz.
Kendine bile bağlanmaz, bırakin şu karıyı kızı. Dönme dolabında değirmen gibi öğütür durur. Ne kendini ne de dünyayı çok ciddiye alır. Yüz aklarindan birisi de benim.
özgür adamlarız, dokunmayın..
Adam gibi adamlardır, Kendimden biliyorum.
Kimse kusura bakmasın.
En sevdigim erkeklerdir. kafa dengi olurlar.ewed
Görüp görebileceğiniz en adam erkeklerdir.

Bizle yaşlanmazsınız hanımlar.
Vallahi öyleyim, çok başım ağrıdı ama napalım.
atlangoç bir koç olarak en anlaştığım burç erkeği. Ama elektrik alamıyom, kardeşim gibiler alayı.

Benim buğzetmem lazım anca öyle elektrik alıyorum. Ben de böyle garip bi insanım işte.
Doğduğu güne ait galaksi pozisyonlarından ve yıldızların çekim gücünden etkilenemeyecek kadar özerk ve özgüldür.

Edit:imla
Eğlenceli ve kafa dengi olurlar. sempatiklerdir.en sevdigim kişi türü.ewed
yine mi bize sövüyorlar diye geldim. yanılmamışım * haklılık payları da yok değil tabii *
Nick entry olacak ama öyle ilişkide aldatmadır vs hiçbir vakam olmadı.iki Üstte ki yazar arkadaşın dediği gibi ciddiye alınan biri iseniz ciddi yanını görürsünüz. Eden bulur mantığı ile hareket ederiz evet.
Adam gibi erkektir.
Neşem, ani yükselişlerim ve birazda duygusallığım bitmez.
adam haklı beyler bizden sevgili olmaz *
Mutsuzluğumun nedeni.