bugün

daha önce neden böyle bir baslik acilmadigina sasirmadigim iliski türü. cünkü yürümez. cünkü yay erkegi bir anda asik olur ve alir bu kadini havalara ucurur. sonra pat diye birakiverir o yükseklikten. bilerek mi? hayir tabi ki de. sadece unutmustur.
bencil, paracı boğa kadını ile savurgan, havai yay erkeğinin yürümeyecek ilişkisidir.
olmayayacak duaya amin demektr.
(bkz: güldürme beni).
bir boğa burcu kadını olarak beni yay erkeği açısından sık sık düşüncelere gark eden ilişki türüdür. Evet, yürümez. En başlar da bir duygu seli yaşanır, gereksiz ve yoğun bir elektrik söz konusu olabilir fakat; bu dağ taş dolaşmayı seven, özgür yay burcu erkeğini, anaç ve evine bağlı bir boğa bile dizginleyemez. Arada istisnalar olabilir. Yükselen burç etkisi ile anlaşma sağlayabilirsiniz elbet karamsarlığa kapılmayın. Endişe yapmayın.
şu anda yaşadığım ilişki türüdür. iki yıldan uzun süredir devam eden ilişkimde evlilik daha çok uzaklarda görülüyor.
yay burcunun bağımsızlığı boğa burcunun bağımılığından birbirini tüketen iki insan ilişkisi olur herhalde.
burçlarla ilgili yapılan yorumları okuyunca insanların tanışınca ilk isimleri ile değil burcu ne ise onunla tanışması gerekecek bu gidişle.
Şu anda merak ettiğim durumdur. Pat diye bırakması da korkutucudur ayrıca. Kaçsam mı ki?
biri erkek biri kız olduğuna göre her türlü sağlam sikiş döner.

69'dan uzak dursunlar günah. caiz değil.
özgürlüğüne düşkün yay erkeği, ilgisini ve sadakatini sununca boğa burcu kadınına gayet güzel ve sağlam bir ilişki söz konusu.
boğa burcu kadınının yapması gereken en önemli şey, inatçılığını kenara koyup kendisini yayın sükunetine ve sabrına bırakmaktır.
günlük yaşamlarını kameraya çekerlerse çok afili bir sitcom olur.
Zikişe zikişe geçer gider afedersin.

Şaka yapıyoruz desin biri, el sallayalım kameralara doğru ve kapansın bu olay burada. x burcu erkeği, y burcu kadını ilişkisi nedir lan? Abi geçenlerde bir şey bakıyordum kadınlar kulübü denen komik siteye düştüm. dehşete kapıldım ya, balık burcu erkeklerine nasıl saydırıyorlar. bizim de evliliğimiz yürümedi, "benim de evliliğim yürümedi bastım kıçına tekmeyi (:, ben de böyleydim, öyleydi, böyleydi, kıldı, tüydü"

Ya bi siktirin gidin gözünüzü seveyim. insanları kategorize etmeye ne kadar meraklısınız ya. balık burçları çok alıngan, aslan çok dominant, başak bilmem ne, boğalar manyak sevişiyor...

o kadar çok özellik sayılıyor ki, illa ortak bir şey çıkıyor. sonra o ortağa bakıp oo süper ya bak burçlar gerçek olayına başlıyorlar.

adamlar ilişkiye başlayacak dur bir burç uyumuna bakayım diyor. lan sen bunu diyorsan hiç başlama o ilişkiye. hem kendine hem karşındakine yazık.
eski sevgilimle onun yeni sewgilisinin 1 yıldır çıktığını hatırlayacak olursam sağlam bir ilişki türüdür.
imkansızdır. yay erkeği maceraperesttir, gezmeyi eğlenmeyi, çok sever. bu herifler can yücel'in bağlanmayacaksın şiirini hayat felsefesi edinmiştir. bencildir, umursamaz, günlük yaşar. oysa boğa kadını kendini sevecek, sahiplenecek güven verecek, bir ömür yanında olacak birini ister. bu kişi oğlaktır. yani ben, evcildir macera düşkünü oldukları pek söylenemez bu kadınların ve aldatılırsa bu onurlu kadın affetmez. yani kısacası bu ilişki olmaz şurada boğa kadını arıyoruz sizin yaptığınıza bakın. insanları yanlış yönlendirmeyin kardeşim.
üst olur.
yay ben bu kadınlarla hep güzel vakit geçirdim, eğlendim, güzel ilişkiler yaşadım kısacası.
sağlam türden ilişkidir. biz gayet eğlenceli olduk ama bu yay burcu çok kıskanç. diğer erkekler kıskanç değil mi efendim diyenler olucaktır elbette ama inanın bana yay burcu kıskancın dibi. boğa kadını her alanda kendini geliştirmelidir çünkü karsinizdaki kisi yenilige doyamamaktir.
boğa koşaar koşaar koşaaar yaya toslar ; yay da boğanın bu devinimini ters tepkiye dönüştürerek iki kat hızla geri püskürtür boğayı .
la ne anlarım astrolojideeeeen burçtan ?!? lider ruhlu basit bir koç erkeğiyim o kadar.
olmayacak ilişkidir, olması için boğa burcu kadında iş biter, inadından, somurtkanlığından ve gururundan ödün vermesi gerekir ilişkinin sürekliliği için, yapar mı peki? hangi kadın ödün verir ki bu özelliklerinden (sahipse tabi), hiçbiri, işten bu yüzden yürümez, ilişki bittiğinde kaybeden yay burcu erkeği olur çünkü duygusaldır, takıntılıdır, yıllar geçsede bir boğa burcunu unutamaz yay erkeği. boğa burcu üzülmüştür darbe almıştır ama yolunu da almıştır, yay erkeği hala ondadır yani aynı yerdedir.yay burcu erkeğe bağımlılık yapan burçlardandır boğa burcu.
mükemmel ilişki türü. boğa kadını eğlenceli, gezip tozmayı seven, esprili bir kadındır, yay burcu erkeği de aynı özelliklere sahiptir.

yay erkeğiyle bilgi ve fikir alışverişinde bulunmak bu ilişkiyi uzun ömürlü yapacaktır. ruh eşi denecek kadar iyi anlarlar birbirlerini. tam anlamıyla tencere-kapak uyumudur.
2 yılı flört, 6 yılı evlilik olmak üzere toplam 8 yıldır sürdürmekte olduğum ilişkidir. Yay ve boğa olmayanlar anlayamazlar ama mükemmel ötesi bir ilişki olduğu kesin.

Bir kere boğa kadınları aklı başında, anlayışlı ve sabırlı kadınlardır. Ben yay erkeği olarak sıkmaya, boğmaya gelemem. yay gibi gerilirim. Eşim de her konuda bana güvenir ve bunaltmaz. Arada kıskandığı olur tabii ama ben de kıskancım. Yalnız burda altını çizmemiz gereken nokta şu: eşim beni kadın dostlarımdan asla kıskanmaz hatta onlarla sık sık görüşür. Beni yeni tanıdığım kişilerden kıskanır ama bana güvendiği için sorun olmaz. Ayrıca annemle çok iyi anlaşır. Sürekli iş seyahatine çıktığım için annemi ihmal ettiğimde bana çok kızar ve sürekli annemi aramam gerektiğini söyler. Annem de gelinine çok düşkündür. Kızından farklı görmez. Yani boğa kadını sevdiği erkeğin sevdiği insanları sever.

bir erkeği en iyi tanıyan kişi karısı olduğundan, en iyi anlayan kişi de karısı olmalıdır. Yay erkeğini boğa kadınından daha iyi anlayan kadın yoktur yeryüzünde.
sadece karım değil, en yakın dostum, sırdaşım ve dert ortağım olmayı başardığı için kendimi çok şanslı sayıyorum.
Uhh!

Gerçi boğalar akrep sever.
Muazzam oluyor. Boğa kadını akrep erkeğiyle anlaşamaz. Nerenizden uyduruyorsunuz yahu? Tamam ikisinin de libidosu yüksek oluyor ama bu kafa dengi olduklarını göstermez. Yay erkeği olarak yay kadınlarıyla asla anlaşamam. Çünkü kaprisli oluyorlar.

Yay erkeğinin ideal kadını boğadır. Yay burcu erkeği ve boğa burcu kadını olmayanlar bu konuda ahkam kesmesinler.
Üst olur.
Hoş olur.
te allam sevisirler olur biter burc kilifidir bu isin.
okul yıllarında bazı gazetelere, burç yorumları yazdığımız zamanlar aklıma geldi. Yurt dışı sitelerden al çevir, kendinden bir şeyler ekle gönder yayınlansın. Teyzemler bu olayı öğrendikten sonra burç okumayı bırakmışlardı *