Uzun adam için Semazenlik zamanı.
An itibariyle görüp çok güldüren bir bkz dir.

Ahaha.
ümmet kelimesi başlı başına komik zaten müslümanlar daha aralarında anlaşamıyorlar anca birbirlerini öldürsünler. birinci dünya savaşında gördük ümmeti pek iyi değildi.
rus kıçı yalayanların şimdi kalkıp devlet çıkarı için ilişkilerde normalleşme adımları atılmasını akılları sıra tiye almaları çok yavşakça.

ulan turizm bitti, meyve sebze elde kaldı diye anıran siz değil miydiniz? nolacaktı ilelebet rusya ile düşmanlık mı yapacaktık?

putin bile hemen türkiye'ye uyguladıkları ambargoları kaldırdı. ortalıkta bir özür bile yokken. sadece bir iyi niyet gösterisine.

seküler travma artıkları yaaa...
90 derece dönüp durabilse gene razı olabileceğimiz dönme mevzusudur. eleman 180 derece dönüyor sürekli hep başladığı yanlış yere dönüyor..

harbi bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterirken bunların hiç göstermemesi tuhaf değil mi lan makarnacılar..
Bir dönüşü var sanırsın ülkede darbe olmuş.
yaşı tutmayan veletlerin anlayamayacağı, yaşı tutan çomarların ise işlerine geldiği gibi yorumlayacağı dönülen konulardır.
dünya dönüyor ulan, reis niye dönmesin.
Bu adamın kandırıldığına inanan o güruh torunları tarafından gerizekalı olarak anılacak. Ben yine uyandırayım da siz kandırıldı demeyin.
rus uçağını düşüren pilotlar hakkındaki cnn'e verdiği yorumu.
Tövbe tövbe estağfurullah ulan ne güldüm nasıl güldüm. Hay allah ya.
(bkz: dövme yaptırılası sözler)
En son israil ve rusya'yı bağrımıza basıp işgalci filistin'e mi düşman oluyorduk ya uff ben ytişemdm yine glba..
Ümmet hızlansın.
görsel
Bokunu çıkardılar artık kardeşim.

Sikini sallasan fetöcü amk.
(bkz: düne kadar putin türkmen öldürüyor diyenler)
abartılı bir çağrıdır.

bakınız "ümmet"ten bazıları ne kolay yetişiyor!

http://odatv.com/dusen-ru...-yapamadi-1208161200.html

gidinin yüzsüz, fırıldak yandaşları!...
https://www.youtube.com/w...p;list=PLB3C9F0FF84A9F15A
görsel
Hahahhaha dedirten bir cümledir.
(bkz: rte nin altan sülalesiyle muhabbeti)
Tayyip Erdoğan:
24 Temmuz 2016: "Bugün, Cumhuriyetimizin kurucu belgesi olan Lozan Barış Antlaşması’nın imzalanmasının 93. yıldönümüdür.
Aziz milletimizin inanç, cesaret ve fedakârlıkla elde ettiği zafer, Lozan Antlaşması ile diplomasi ve uluslararası hukuk alanına taşınarak tescil edilmiştir.
Bu anlaşma, yeni kurulan devletimizin tapusu niteliğindedir."
29 Eylül 2016: "Birileri bize Lozan’ı zafer diye yutturmaya çalıştılar. Şöyle bağırsan sesinin duyulacağı adaları biz Lozan’la verdik. Kıt’a sahanlığı ne olacak, havada ne olacak, karada ne olacak hala bunun mücadelesini veriyoruz. işte bunun nedeni, o anlaşmada masaya oturanlar. O masaya oturanlar bunun hakkını veremediler, veremedikleri için onun sıkıntısını şimdi biz yaşıyoruz."
"Lozan Türkiye'nin tapusudur." 24 Temmuz

"Birileri de Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştı." 29 Eylül

Bir insan kendiyle bu kadar mı kavgalı olur?
NATO nun libya da ne işi var.

NATO libya ya barış için gidiyor.
https://m.youtube.com/watch?v=Ja3FAlRDApM