bugün

iç burkan olay. herkes yatıyo amk kime diyecen. ayrıca sabah olmuş senin kafana zıçayım git yat.
evinin kapısını her zaman anahtarla açan insandır.
(bkz: hapşurduğunda çok yaşa diyenin olmaması)
olduğundan geç yatmaktır efenim. tabi o saatlerde ayakta pek adam bulamazsın.
sırf birisi "iyi geceler" demediği için, iyi geçmeyen geceler vardır.
yanlızlığında boğulan insandır. onun için böyle uykuya dalmak kimsenin günaydın demeyeceği bir güne uyanmak için ön hazırlık yapmaktır.
yalnızlığın en hüzünlendirici tarafıdır. bunu hatırlamak bile istemez insan; o yüzden geceleri gündüzüne karıştırır. uyumaya gitme gibi bir şey geçmez ki içinden... bazen telefonun diğer ucundaki kimse bile yeterli olurken koskoca çevrenizde sizin şuanda, şu saatte uyumadığınızı bilmiyor. onlar kendi yataklarında sağlam bir uyku çekiyorlar. hayallerini gerçekleştirebilmek adına yarına daha zinde kalkmak istiyorlar.

kendimden örnek verecek olursam "iyi geceler" diyebileceğim bi insan yok şu saatte. ya da başını okşayabileceğim. "o uyurken bile izlesem güzel olur" diyebileceğim bir ana bile sahip değilim. aynanın karşısına geçip 10'dan geriye bile sayamıyorum. o kadar dalgınım ki. saçım sakalım uzadıkça uzuyor ama ben hala hiçbir şey yapmıyorum. hatta tuvalete girdiğimde kapıyı bile açık bırakıyorum. iyice alışmış olmak kötü bir şey. sadece geceleri değil, günün her vakti yalnız olmaktır yalnızlık... sadece geceleri hatırlanıyorsa sizi düşünen birileri vardır demek ki gündüz vakti hatırlanmıyor. dağıttım. neyse...

(bkz: iyi geceler sözlük)
beni tanıdılar sen kaç diyecek kimsesi bile olmayan insandır, evet o kişi benim ama kaçacak kişi yok. *
yalnızlığın dibine vurmuş insandır. öyle ki tuvalete girdiğinde bile kapıyı kapatmasına gerek yoktur.
hiç de yalnız olmayan bir insandır. yalnız olduğunda bile, yalnızlıkla beraber değil midir aslında?
(bkz: küçük emrah a bağlamak)
(bkz: uludağ sözlük dertleşecek insan database)
291 kişi bulunabilir. iyi geceler sözlük.
olup da dememekten daha katlanılabilir olan durumdur.
alışılagelmiş bir olaydır.
facebook chat'in kapalı olması durumudur.
yanlızdır, tek takılıyordur bunun için de kafaya takmaz.*
olası bir depresyonda intihar sebebidir. günaydın diyecek kimsesi de yoktur yüksek ihtimal , acıdır lan .
yapacak bir şey yok deyip sessiz sessiz yatağına gidip uyumaya çalışmaktır.
küçük emrah gibi bir insanı arayıp size iyi geceler diyebilirmiyim amca mahhalenin bakkalına
3g görüntülü arama yapılabilir.
Twitter a yazınız, içinizde kalmasın.
Bazen üzülmüyor degilim aslinda.

Yinede hepinize iyi geceler.
insanın zamanla alıştığı durum, hatta ciğerim yandı şuan. dur sözlük ağlayacağım.
Zor olmalı...
Biri vardı hatta benim için çok önemli o bile bu gece yok.