bugün

Acaba çişim gelir mi?
acaba hangi kitabi okusam sorusuna cevap aramaktir.
kuantum fiziğinin aklıma yatmayan taraflarından tut,
6*6=36 olduğuna ne kadar emin olabilirize kadar her şey
değildir.

genelde bugün nasıl uyusamdır.
Sabah uyanabilecek miyim ? Uyandığımda ben yine aynı ben mi olacağım ? Uyku benim için ya yeni bir başlangıç ya da son olmuştur, daha ölmediğime göre hep yeni bir sayfadaki ayraç olmuştur uyku .
9 da kalksam az uyurum. 10 da kalksam kahvaltı biter. 11 de kalksam çok uyurum. 12 de kalksam dersler yetişmez. 1 de kalksam hic bir bok yetişmez.diye diye uyuyamıyorum ...
kaç saat uyuyacağını hesaplamak.
görsel
yok be oğlum ben sizin için paylaşım yaptım, yoksa ne aşkı.
keşkem şimdi yanımda güzel bir hatun olsa...
tavşan kokusudur. şu sıralar sınav ayağına balkondaki tavşanlarımın ortamını temizleyemediğim için leş gibi koktu zira.
ulan bu ne soğuk hava?

--spoiler--

ben bu yatakta niye yalnızım?

--spoiler--

bu okul işerini napıcaz?

--spoiler--

kredi kartının bu ay askerisini ödesem; sigarayı yarıya indirsem kredi kartını hiç kullanmasam gelecek ay borcumu öderim.

--spoiler--

bu yatak niye ısınmadı?

--spoiler--

yalnızım tamam da yatak niye soğuk?

--spoiler--

bu dönem şu dersten kalsam yaz okulunda veririm ama finalden 80 alırsam tutmayın küçük eniştenizi.

--spoiler--

bankaların amına koyayım.

--spoiler--

sızma.
ara sıra uykuya direk dalmadığımda yaptığımdır. mesela, yaptığım saçmalıklar -kimi kendimi kontrol edemediğim zamanlardakiler özellikle-, bazı hatırlamam gerekenler vb.
ınsallah yine işe geç kalmam.
Alarmı kurdum mu lan ben..
borçlardır. Borçlar bitince herşeyin güzel olacağına inanırım çünkü. Belki bir ev ve araba. Güzel olurdu be.
Muhasebeci, komşu, kuaför, falan filan işte.
O günün nasıl geçtiği.
Şu aralar en çok düşündüğüm şey ben sınavlarda ne halt yicem olması yarın çalışmaya başlayayım direrek çalışmamamda çabası.
(bkz: ayakları güzel olan kadın)
“Senin en güzel yerin, 
Kahverengi gözlerin...”
Ve kahverengi gozler zihinde yer bulur.
acaba çişim gelecek mi? xd