bugün

39 numaraysa tadından yenmez.
bize yüreği güzel lazım.*
yazın giydiği deri sandaletler kendisine pek yakışan kadındır.
japondur kendileri.
ayak fetişistlerini deşifre eden kadındır.
36-37 ve bir ihtimal 38 numara ayakları olan kadındır. diğer ayaklar ayak değildir efendim bildiğin fırıncı küreğidir.
(bkz: llavinia)dır efendim. * sürekli ayaklarıyla ilgilenen kadındır ayak hususi bakım gerektirir.
Şanslıdır açık ayakkabı giyer.
(bkz: bi topuklu bir insana bu kadarmı yakışır) , tam olarak topuklu giyerse vereceğiniz tepkidir .
foot fetiş için ortam ve şartlar müsaittir o zaman efendim... (bkz: diyarbakır ın köyünde foot fetiş yapan adam)
güzel kadındır.
bu arada dikkat dost başa, düşman ayağa...
Fetişistlerin gözlerini fetheden kadındır.
adrese teslim calismayan kadindir.

mini mini ayaklari vardir.*
gideri yoksa bile bir düşündürür.
fetişist erkeklerin baş tacı yapacağı kadın tipidir.
Düşman fetişistleri afişe eden hatun kişidir.
iç güzelliği ayaklarına vurmuş olan kadındır, candır canandır.
Burcu esmersoy degildir.
hayallerimdeki kadın.
Ayakları benim gibi 40 41 numara olmayan kadındır. Evet biraz fazla özeleştiri yapıyor olabilirim.
hiç eksik olmamaları temennisi ile...

adam sokaktan geçen kızın kalçasına bakar, göğsüne bakar ben yaz günü sapık gibi gördüğüm 2-3 bıldırcının çaktırmadan ayaklarına bakıyorum. hepsine değil tabi. arada hobi olarak 2-3 saniye baktığım oluyor. çevremce ahlaklı bir insan gibi görünen, hiç bir kıza bakmayan bir tip olarak algılanan ben hiç de öyle değilim efendim. bu salaklar bakmayı kalçadan- memeden ibaret sandıkları için beni kalçaya- memeye bakarken yakalayamıyorlar. beni efendi sanmaya devam etsinler. bol sandaletli günler.....
bir boynu güzel olan kadın değildir.
pek bir hoşa gider.
pıttığı da güzel olan kadındır. ısırırım bir de yalarım
Öyle bi kadın görmek nasip olmadı daha topuklu ayakkabı giymekten hepsinin ayağı nasır tutmuş. Tamam hoş görünüyorsun onları giyince en azından bir kısmınız ama insan kendine bu eziyeti yaparmı arkadaş.