bugün

Yataga kahvalti getiren erkekten ziyade masaya soyle kallavi bir kahvalti hazirlayan erkek daha evladir. Yatakta kahvalti olmaz arkadasim. Kahvalti dediginin cok cesitli olani makuldur. Soyle yayila yayila hazirliycan afiyetle yiycen. Aciktim evet.
gece istediğini alamamıştır.
Iyi niyetli ama düşüncesiz erkeklerdir. Aslında bu yataga kahvalti getiren her insan için geçerlidir. Once bi yüz yıkama, diş fırcalama, çiş yapma, kendine gelme faslı var, oyle gozunu acar acmaz yemek yenmez ki... tavsiye: kahvalti hazirlayacaksaniz mutfakta, yemek odasinda, balkonda falan olsun, yataga goturmeyin efenim.
Hayal ürünüdür. Eline sağlık dese yeter.
Yataga kirinti dokulur olmaz.
o kategoriye bir iki sefer girdim. Romantizm niyetinede de yapılır hasta olduğu için de. ama çok çok saçma bir durumdur. kahvaltı lan bu.
baya yiyorsun yani. dizi filmlerde oluyor o bir lokma alıp bir yudum portakal suyu içip doymak.
bir kere denedim tam öpmeye çalışıyordum tepsi alt üst oldu ondan sonra hiç denemedim. öpemedim de zaten öyle kaynadı gitti.

yatakta nimet olmuyor tavsiye etmiyorum.
gerçekte böyle bir erkek yoktur. böyle biri ancak filmlerde olur.
Ya defolun; yok böyle bir şey adam gibi masayı kurun.

Yatağa ekmek peynir çay reçel sokmayacak kadar nimete saygılı, elimizi yüzümüzü ağzımızı yıkamadan yemek yrmeyecek kadar temizlik kültürüne sahibiz çok şükür.

iğrenç ya.

Hep filmlerden özeniyorsunuz bunlara ama yapmayın.

Ve kahvaltı hazırlandıktan sonra tezgah temiz bırakılır, kahvaltı bittikten sonra sofra toplanır ve bulaşıklar makineye dizilirse çok makbule geçer, kahvaltı nedir ya tabağa peyniri domateSi zeytini diz tamam. Asıl öncesi ve sonrası önemli. Lütfen ya. Kimse sizin çöplerinizi toplamak zorunda değil.
Lan ağzını şeytan çarpar AMK. Ekmek kırıntıları yatağa dökülür lan. Ne pis adetmiş bu
karısı hasta ya da hamile değilse bunu yapan hafif efemine erkektir.

kendisine zevk dolu peggingler diliyorum. muhtemelen hoşlanıyordur bundan.
görsel
görsel
(bkz: iyi erkeklerin kapılmış olması)
ataerkil toplumda büyüyen hatunlara "fatal error" verdirecek homo sapiens örneği.
(bkz: sen ne diyorsun la değişik)
görsel
Evlendigimde yaparim bunu, galiba bi boklar yedigimde yapacagim eylem.
Kalkip adam gibi masamizda yapalim amk yatakta yenilmez. Dusunceli gozukmeye calisan erkektir.
Şimdilik sadece bir görsel, bir rüya konusu. Yatağa kahvaltı getiren erkeği ve olayın yaratacağı mutluluğu eleştiren iki kesim var, fakat onları da anlıyorum.
Bunlardan biri, hiçbir zaman yatağına kahvaltı getirecek erkeğe sahip olmayacağını bilen kızlar.
Diğeri ise hiçbir zaman yatağına kahvaltı götürecek kız bulamayacak olan tipsiz erkekler. O yüzden kedi ciğer metaforuyla özdeşleşecek acı bir çaresizlik örneğiyle çomarvari espriler yapmalarına kızmıyorum.

Ben olayı bir kere de olsa yaşamış taraftanım. Hastasıyım, Romantizmi çeşitli sürprizlerle taçlandırma şölenlerinin...
Bugün ki duamız da belli oldu. Şimdilik dua, Çünkü biz daha payımıza düşen erkeklere araba kullanmasını öğretemedik!

görsel
Yatağına kahvaltı Getirecek bir erkek yoksa gidin mutfakta uyuyun.
yatakta yemek yenmesine karşıyım o yüzden bunu yapmam . yoksa, hafta sonları arada sırada erken kalkar patates kızartır , sofrayı hazırlarım *
Nesli tükenmekte olan şahane canlıdır.

Erkek olmayı, maçolukla, hırbolukla, kabalıkla özdeşleştiren zamane adamcıkları anlayamazlar!
Zira Anlamak için gerekli olan ruh ve incelikten yoksunlar.
Afedersin bir nevi öküz!
Yatakta yemekmi yenir bukadarda yobazlık olmaz.
Hadi Ya Yatağa ekmek kırıntısı dökülürse..şeytan, cin çağırmanın bir anlamı yok.
Türk filmlerini fazla izleyince ben de sizin gibi oluyorum. Alfa erkektir bu arada o erkek.
tez zamanda aldatılacak olan erkektir.
aldatılacağı erkekte kadına kahvaltı yaptırıp, yatağına getirtecek erkektir bu arada.