çoğunun evli hatta çocuk sahibi olması durumudur.
kime göre neye göre diyerekten çürütülebilecek bir sanrıdır. herkesin iyi erkek anlayışı farklıdır. taşak geçtiğimiz kıronun taş gibi sarışın sevgilisi olabilmektedir efendim. "parası için" falan da değil, böyle evlenip çocuk sahibi olan insanlar gördüm. aha servet; alman güzeli kızla ilişkisi var 4 yıldır. ihihi.
insanların yüzlerinden ruhunu öğrenebilme yeteneği herkeste olmadığından, doğruluğu tartışmalı olandır.
sevgilisi olmayan yakışıklı zengin yazarların çürüttüğü önerme. *
En büyük yanılgıdır. iyi yürekli çocukların abaza kalmasına yol açar, günahtır.
kız arkadaşları -ya da eşleri- de bir o kadar tipsiz olabilir bazen.
sadece kötü kadınların yanılgısıdır..
en azından dünyada iyi erkeklerin olduğunu bilmemize yarar. (bkz: umudunu kaybetmemek)

selam olsun azizim!
kızların, efendi erkek yerine piç erkek tercihine sebep olan durum olabilir... *
kızlar önce iyi erkekleri kapar ve onları maphus eder. sonra kötü erkeklere gidip hayatlarını yaşarlar zevkin doruklarında. esasen iyi erkek olmak bombok bir durumdur anlayacağınız. *
(bkz: bunu yazan bayan olamaz).
yok forum tarzı degil efendim deliller deliller.

(bkz: türk kızı). *
Hala bekar oldugumu varsayarsak yanlis olan yargi.

(bkz: butun genellemeler yanlistir)
(bkz: kötü erkek yoktur az votka vardır)
çok doğru bir önermedir.
ben kaptım.
iyi kızların kapılmış olmasıyla aynı değerdedir. zaten asla iyikız ve erkek yan yana gelmez. şimdi brad pitt-angelina jolie'den bahsetmeyin bana. budur bu.
erkeklerin kapılmadan önce iyi mertebesine ulaşamamasının bir sonucudur.
(bkz: kime göre neye göre)
bir türlü single olamadığıma bakarsak sanırım doğru bir yargı. ahahahaha.
var var, benim birkaç arkadaş hala boşta. iyi çocuklardır, isteyeni tanıştırırım. elimde çok iyi mühendis çocuklar var. büyük ihtimal okulu bitirince zengin olurlar. üniversitedeyken bence kapın onları.
(bkz: abi iyisinden 70 kilo)
(bkz: erkeklerde yanar)
boşananlar ne o zaman dediğim saçma sapan önermedir. kıyıda köşede kalmış iyilere bakın, evlilere değil.
çok yanlış düşünce. Doğru olan iyi kızların mal erkeklerce kapılmış olması ve açıkta kalan iyi erkeklerin çok olmasıdır.
'eee ben niye boştayım o zaman' dememi gerektiren önerme.
(bkz: abazalığın dibine vurmak).
üzücü olan durumdur birde olmayacak insanlar kapmışsa tam bir yıkımdır.
en iyi erkek diye bir tanım yoktur sana göre en iyi erkek vardır, büyük ihtimalle de onunla evlenirsin zaten.