bugün

(bkz: am biti)
(bkz: mors)
görsel
sevişme esnasında benden önce kaç kişiye bunu yaptın? bende o kızlar gibi miyim? ve aralarında en güzel bendim dimi? gibi sorulara alışık olduğumdan ve bir sansar gibi işin içinden çıkabildiğimden;
Sansar diyorum.
(bkz: Genelde gerizekalı kızlarla takılan erkekler)
(bkz: at)
Akrep....
panda, sevimli ama işlevsiz.
Yarasa. Uyku girmez gözlerime. Gerçi onların gözü yoktu sanırım.
iguanayım.
insanım.
Ne aq burası hayvanat bahçasına dönmüş. Hayvan değilim. Yatakta da, ayakta da insanım.
Bal porsuğu.
beygir. arkadan sokarım önden çıkarırım.
arkadaşlar yataktan kasıt seks mi? böyle cinselli falan. seksi mi kastediyorsunuz önce onu bi açıklığa kavuşturalım. seksse bilemem, bilsem de cevap vermeye terbiyem müsaade etmez. ama normal yatak ve normal yatmaksa ben de bu işlevsel ankete katılırım. ama iş seks, zina falansa bilmediğim bir konu. böyle ayıplı şeylerin konuşulması da hoşuma gitmiyorum. seks vidyosu açıcam şimdi. adamlara bak ya. o kadar seks yapmak ki kendini bi hayvana bezetebilmek. hayvanları tanıyorum evet ama seks. adam hem hayvanı tanıyor hem seksi biliyor sonra onları bağdaştırıyor. vay amına koyim çok zoruma gitti ya. amına koyim derken hep laf lan. hala okuyo musun abim sen? anketinizi sikiim! sikiim derken lafın gelişi. seks.
burcum boğa.
ben yatakta da normal hayatta da kurt'um aga. her türlü ulur her türlü yırtarım.
Kertenkele aq çocuğu kertenkele.

Bunlar ne saçma sorular lan dalyaraklar sikicem anketinizi daha soracak soru kalmamış. Onedio anketi mi site aq çocukları.
Folivora.
görsel
(bkz: onedio kişilik testleri)
kedi.
bir gözüm açık uyurum her daim.
yarı leopar yarı yılan.
Bazen kuzu bazen jaguar.
görsel
üç başlı ejderha (bkz: dracaris)

edit: ateş ve kan ile bana ait olanı alıyorum.

i will take what"s mine with fire and blood.
otlanan ceylanı gözüne kesmiş aslan.