bugün

allahına kurban yasinim..
elinde molotof yok diye mi öldürdüler seni?
katledilmiştir. unutulmayacaktır.
kurban eti dağıttığı gerekçesiyle vatansız terör örgütü tarafından hunharca katledilmiştir.
önce kurşunladılar sonra camdan aşağı attılar sonra arabayla üstünden arabayla geçtiler ve sonra ölmüş bedenini ateşe verip yaktılar şimdi de barış ve kardeşlik diyorlar allah belanızı versin.
he kurban he.
Barış güvercini sevgi kelebeği Orospu çocukları tarafından şehit edilmiştir.
Elinde pala ile insan öldürmeye çıkarken-ki bu öldürülmesini haklı çıkarmaz- öldürülen, akp'nin ölüsünden faydalanmaya çalıştığı kişi.
Kürtün kürtten başka dostu yoktur derler, kendı ırkına sahıp olan ancak farklı sıyası gorusu tuttugu ıcın 16 yasındakı cocugu oldururler.
(bkz: #25432831) herşeyi açıklayan entry olmuş ekstra birşey yazmaya gerek yok.
katillerin mecliste.
pala ile kurban eti dagıtıyor diye iftira atılan temiz çocuk. katilleri mecliste. orospu çocukları.
katilleri harbi harbi mecliste.
affet beni müslüman kürt kardeşim bugün katillerin mecliste ve elim kolum bağlı izliyorum senin gibi şehit olacağım belki de bir gün ama allah bize böyle şerefli bir ölümü nasip eder mi gerçekten bilmiyorum affet beni şehidim.
Diyarbakır safını belli etti.bu saatten sonra yasin börü ve milyonlarca türkiye insanının ahı var üzerinizde.
ulan bu çocuk kimin yüzünden katledildi? demirtaş çıkıp eyleme çağırmadı mı? siz eli yüzü düzgün, biraz da düzgün konuşuyor diye oy mu verdiniz bu adama?
bugün de hocası pkk tarafından katledilmiştir. inşallah şehit oldular ama onların kanları yerde kalmamalı.

bu vampiler ne zaman kana doyacak!!!

hdp'ye oy veren herkesin elinde bu masumların kanı vardır. günahınız büyük!!

http://www.ahaber.com.tr/...ldirida-yasin-boru-detayi
katilleri pkk ile beraber onlara oy veren diğer kansızlardır aynı zamanda.
unutmadık kendisini. ruhu şad olsun.
gözleri dönmüş kürtçü vahşiler tarafından slogan atıla atıla kafası taşla ezilip yakıldığı videoyu izledikçe, etrafımda hdp'ye oy veren orospu çocuğu arıyorum dövmek için. ama etrafımda yok öyle orospu çocuğu. genelde dağlarda, lağımlarda yaşıyorlar sanki ırzını siktiklerim.
kurban bayramında fakirlere et dağıttığı gerekçesiyle dinsiz örgüt pkk tarafından katledilmiştir.
berkin elvan ın akranıdır. ancak solcu veya muhalif veya militan olmadığı için gezici sevgi kelebeklerince adından hiç bahsedilmemektedir.
o başlığa da yazdım buraya da yazarım.
gençtir yazıktır.

bu çocuğun katili siyasilerdir.
devlet bahçeli rte ortamı o aralar gereken selahattin.
hepsidir.

şurada particilik yapmayıp gerçekleri görseniz iyi çocuklarsınız.
polise tas atmadigi icin konusulmayan, pkkli vahsilerce oldurulen guzel cocuk.
sadece iyilik için yardım için yürüdüğü yolda, kimseye isyan etmezken hiç bir dikili taşı yıkmazken kimseye sövmezken pkk tarafından şehit edildi.

şehitliğin anlamını bilmeyenler adını anmaz doğrudur. ama o şehit tahtında rabbe gülümser şimdi...
sana uzanan eller birer birer kırılıyor rahat uyu şehidim.
Bir Berkin Elvan olamamıştır!
Çünkü
Alevi değildir.
Devrimci değildir
PKK'lı değildir.
Sosyalist değildir.
HDP'li değildir.
Anarşist değildir.
Gezici değildir.

MÜSLÜMANDIR...

Kurban eti dağıtan ve üzerinden sadece ev anahtarı çıkan bir genç hunharca, barbarca katledilmiştir! ekmek almaya değil ekmek dağıtmaya gitmiştir. Yüzünü saklamamış, molotof atmamış, barış lafları söyleyip gece olunca entari giyip molotof sallamamıştır. Faşist Kürt milliyetçisinin katlettiği bir müslüman kürttür. Müslüman kürtlerin görmezden gelinmesinin onların ezilmesinin acı bir örneğidir. Yasin Börü'nün kıymeti belki 20 yıl sonra anlaşılacaktır. Çünkü masumdur.