bugün

farklı tarzı olan iyi bir müzisyen.
jehan barbur ve lena del rey'in harmanlanmış hali gibi, yolu açık bahtı güzel olsun.
bazı röportajlarında değil neredeyse hepsinde! bu kız farklı arkadaşım biliyor musun? kurduğu cümleler, hayata bakış açısı, yaptığı işi hissederek yapıyor bu çok belli. bir balık insanını anlamak güç değil aslında ama hayallerle dolu işte onu anlamak için biraz çaba lazım yani. meyveyi tabakta değil de dalında yemek gibi bişey bu, emek vermen gerek ve öyle olduğunda meyve daha bir güzel gelecektir sana. işte benim mori tanımım bu.
hayvanlar albümündeki ritimli şarklarına havalara uçurtan , ağlak şarkılarda çok fena iç burkan tatlı rock şarkıcısı
türkiye'nin aydın yüzlerinden biri.
güzel sözlerle güzel müzikleri birleştirip güzel işler yapan güzel bir hanım kızceyiz.
Deli Bando'yla kopmuş. Korhan futacı sağolsun, o orkestranın bi' etkisi mi var, bilemedim. iç gıdıklayan acayip bi' şey. Bildiğin estetik orgazm.
cumartesi akşamı tv8'de akustikhane programında görebileceğimiz tatlı mı tatlı şey.
Deli bando kimi zaman çok iyi gider.
türk müziğindeki yerinin inanılmaz farklı olduğu kesindir. hakettiği değeri göremediği zaten ortada. şarkılarının sözleri, bestesi her şeyi çok güzel. tamamen bireysel, tamamen kişisel. içini, bilinç altını apaçık görebiliriz bu kadının şarkılarında. sesinin tınısına girmiyorum bile zaten. farkını net şekilde ortaya koyabilmiş. maddi kaygılarla müzik yapmadığı da çok ortada. bal dök yala gibi bir şey.
yozgatlı olduğundan şüphe ettiğim şarkıcı.

yozgatlı mı ki?
17-21 agustos tarihleri arasında echo barda canlı performans sergileyecek olan şarkıcı.

yerim sesinı saçını mini minnacık boyunu yerim.
Olmayan canıyla illuminaticilik oynayan abla. Lady gaga olurum diye umuyor zahir. illuminati ayağa düştü görüyor musun?**
http://icube.milliyet.com...iz-salon-da--2888966.Jpeg
müzisyenliginin yani sira mükemmel resim cizen über hatun.
nolur nolur sarkısına eslık etmeden duramayacagınız sanatcı.
kavşak diyen ağzını öperim dediğim sanatçı. hanım hanımcık. dalgalı saçlarını severim.
harika ve depresif bir şarkıya sahip sanatçı.şarkı için:

http://www.youtube.com/watch?v=YKs1WSQvnEE
sahnede görünce vay dediğiniz ama dibinizde feride hanımın komşu kızı olan şarkıcı.
futaci konserini birlikte izledik. bir kere daha sevdim.
doğalligina hayran.
deli bando şarkısı çok güzel.
dün gece iksv'de boğaziçi caz korosu ile konseri olan sanatçı. dinlemesi çok keyiflidir, bazen yaptığı müziğin bu ülkeye fazla olduğunu düşünürüm.
türkiyedeki en iyi sanatçılardan biri. açık konuşayım, bir kadın olarak, en çok kıskandığım kadınlardan biri. yazdıkları, çizdikleri, söyledikleri, kendisi o kadar hoş ki. kıskanmamak elde değil. böyle insanların çok şanslı olduğunu düşünüyorum. ve o bu şansı kullanabilenlerden. türkiye'de olması belki bir dezavantajdır ona, değerinin bilindiğini düşünmüyorum çünkü ben.
"ispanyolların arsız okları gibi" olan, hemşerim. Soyadını bu bağlamda çok sevdiğim şirinçe .
Ayrıca, o son albüm ne çılgınlıktır öyle! Enerji boyutları arası yolculuk yapar...
sen bize birini blues.
kırmızı bir at çizerdim,
kırmızı bir at,
bak bu da kafası.

‘nereden geldim nereye giderdim ? bu da düşünen kafanın bana sorusu.

kıskandığım kadındır.
deli bando albümüyle türkiye'nin björk'u olmaya vekil kimse.

not: az da olsa balkan havasını hissettiriyor kanımca.
güncel Önemli Başlıklar