bugün

yarınki ales(akademik personel ve lisansüstü eğitim sınavı)e girecek biri olarak saatlerdir net üzerinden şifre korsanlığı mesaisi yapmaktayım.lakin bi şey bulamadım.duyan,bilen ya da yürüten varsa paylaşmaları ricam olur.bilhasa cemaatçi arkadaşlarımızın bu konudaki önerilerini bekliyorum, paylaşımları kendilerine olan antipatimin tersyüz olması için önemli bir fırsattır.
her zaman aynı taktiktir. 4 tane aynı şık ardarda gelemez. yani 4 tane c şıkkı işaretlediyseniz illa ki biri yanlıştır.
(bkz: 40 yapar)
kilim deseni yapın.
yarından önce bulmayı umduğum şifredir, ama an itibariyle rüyama girmezse ihtimal düşüktür tabi...
tersten deneyin, yani büyükten küçüğe sıralayın.
matematik sınavı için bir şey diyemem ama sözel sorular için alfabetik sıralama.
--spoiler--
şüphesiz ki bir sonraki sınavda şifreleme sistemimiz arapça'da olduğu gibi sağdan sola olacaktır.
--spoiler--
hepsini c işaretleyin. az önce mesaj geldi.
Sorulan sorudan başlamak üzere altındaki dört soruyla beraber beş sorunun şıkları alt alta yazılır. X oluşturduğunuzda ağırlık noktasındaki şıkkı işaretleyin.

not: Tutmazsa sorumluluk kabul edilmez, hayal gücünün iç sesidir. Büyükten küçüğe sıralanıp oluyorsa böyle de olur kanımca. Eğer bu şifre olur ya tutarsa, bir teşekkür mesajı atarsınız artık.
osym de dayınız varsa kağıdı boş verin onlar sizin yerinize doldursun. yani şifre dayı. köprüyü gecin sonra yeni bir isim düşünülür.
şifre uzmanlarından aldığımız son duyumlara göre yukarıdan aşağıya adını, soldan sağa soyadını yaz çakıştığı yere "ben de cemaatdenim" yazdığınız yerde hangi seçenek varsa o doğru cevaptır. * *
link yolla panpa.
baklava deseni denenebilir. ösym başkanını güllüoğlundan çıkarken görmüşler.