bugün

geçenlerde burada gördüm malum şahsın hikayeyi dedim bir bakim neymiş ne değilmiş, vuu elaman incide döktürmüş, mayısta başlamış iyi be dedim her gün beklemek zorunda kalmaktan kurtardık geç farkederek devamı gelsin diye bi 10 sayfa falan okudum çokda fena sardı ama birde fark ettim ki ay olmuş temmuz adam hala hikayeyi bitirmemiş, dedim hacı bana bu hikayede yol belki birgün biterse baştan alır okurum...
kendini okutan yazar. bırakamıyosun okumayı da hikayenin başındaki oğlan şimdiki oğlan gibi değil, kız şimdiki kız gibi değil. güzel başlayıp boka sarmayan bişey yok mu?
sırf bu hikaye için inciye üye olup "çok iyi yazıyorsun lan piç!" diye entry giresim geldi. valla hala okuyorum bitmedi, bitmeden uyuyabilir miyim bilmiyorum şimdi.

tanım: sağlam hikayeci bir inci sözlük yazarıdır kendisi.
inciye girmek için sebep gösterebileceğim tek başlığın yazarı. akıcı samimi üslupla yazılmış hayat hikayesi olan hürmetlerı hak eden abimizdir. Başından beri hikayesini okudum. Şimdi beklemek zor geliyor amk. Merak da etmiyor değilim hani. Ebru yengeye de hürmetler. Kız seviyor Panpa.
cCc kelebek reyiz cCc
muhalefet olmak istemem ancak yazdığı hikayeye güzel, akıcı, başarılı diyenler normalde ne okuyorlar acaba diye sormak isterim.

ek: ısrar ediyorum muhalefet olmak istemiyorum. *
birçok dandik hikaye yazarına örnek olması gereken sözlük yazarı.
başından altı saat kalkamamama neden olan hikayenin baş karakteri ve aynı zamanda yazarı olan inci sözlük yazarıdır. betimlemeleri gülümsetir, askerlik anıları güldürür, hikayenin altındaki yazar yorumları bazen anırtır.
gerçekten akıcı bir kalemi olan inci yazarı. insan hikayesine başladı mı duramıyor bir türlü. bunun bir sebebi de aslında ouyuculara çok yakın bir hikaye olması ve iyi aktarılmış olması. tebrikler y.s.k.
Olmayan kelebektir. Zira kelebekler sikişerek üremezler.
çok güzel ironide yapan yazardır ayrıca. hikaye doğru yada gerçek olsun fark etmez. adamın kalemi 100 oktav gücünde.

100 oktav gücü ne lan.
ayraç.. 1473.. 2528.. 2962... 3013,, 3281.. 3710.. 8256..
okudugum her sayfada ulan bu nasıl bi hafıza, bu nasıl bi anlatım tarzı, en çokta bu ebru ne biçim bi karı diyorum. 2 gundur okuyorum bu gecede yazacak sanırım. ayrıca manyak derecede futbol fanatigi inci yazarı.
hayat hikayesini takip etmekten zevk aldığım inci sözlük yazarı.

(bkz: bağımlısı olduk)
inci sözlükte hikayesi ile döktüren yazardır. hikayesinin sonu mutlu sonla bitmeyecek gibi görünüyor. ebru denen şahıs hala hayatındaymış ama nasıl olduğunu söylemiyor doğal olarak kelebek kardeşimiz. yanlışım varsa düzeltin hikayeden bahsetmiyorum bu arada. ebru bir kaç günlüğüne buraya geliyor demişti ve şimdiki yaşım 29 demişti daha hikayenin başlarında yani ebru başka bir şehirde mi oturuyor da ziyarete geliyor e buda bunların şimdiki zamanda ilişki yaşamadığını gösteriyor. yani sonuç olarak bunlar ayrılmış ama arkadaş olarak kalmış gibi bir izlenim oluşturuyor bende.
tanımam etmemde. burdaki yazılan entry leri okudum birde verilen spoiler- lara baktım. ya siz en boktan yerleri almışsınız, yada harbi embesilsiniz. gidin 2-3 kitap okuyun.. "ben zaten şunları nunları okuyorum bu adamada bayılıyorum" s**ir aq.
"onsuz hayat bimde satılan le diye başlayan şeyler kadar adiydi. resmen le hayattı amk". diyerek betimlemede yeni çığırlara yelken açarken okuyanlarını mest eden yazar kişilik. *
(bkz: fil hafızası)
bu sözlükte yazmaktan utandıran ve soğutan nicklerden bir tanesi.
hikayesinden küfür ettiği yerleri çıkararak kitap haline getirse alacakaranlık yazarı ablanın kitaplarından daha iyi bir kitap yazabilecek yazardır.
inci sözlük için trol sayılabilecek bir yazar , seviyeyi fazla yükseltyior.
ysk kısaltmsının bu versiyonunu daha çok seveceğimi düşünmemiştim hiç. adamın kalemine hasta oldum . hadi neredesin reiz, kaleminden mahrum bırakma.
güzel betimlemelerde bulunan yazar. sevgilisinin capsini verecek mi merak ediyoruz.
(bkz: sosyal görünümlü otistik yazar)
bana son 2 günde 3000 küsür entry okutan hikayedir. ben böyle keyifli ve sürükleyici hikaye görmedim. adam iyi de anlatıyor . yaz günü hiç bir yere gidemeyen, işi gücü olmayan, yaz okulu bile olmayan biri olarak bana çok zaman geçirtti. hellalledim. ama daha bitirmedim gerisini ramazana bıraktım.
çekelim baba bu hikayeyi dedirtecek cinsten yazıyor.

--spoiler--
ama kıpkırmızı oldum. sarhoşken bile kıpkırmızı olduğumu hissettim.
kendi kendime ne yaptım lan ben ya sapı varsa bi de dayak yemeyelim amk diye düşünürken
kız elinde birayla masaya geldi.
teşekkür ederim ben bunu içmem dedi
neden diye sordum.ama zor konuşuyorum
ya içine ilaç attıysan ya bana tecavüz etmek istiyorsan dedi.
bariz bi şekilde benimle makara yapıyordu
o sarhoşlukla 31 bile çekilmez amk kime tecavüz ediyon.

--spoiler--