bugün

(bkz: sokan yatak odası arıları)
lan gül gül öldük iyi mi.
-bir gün, bir arkadaş "acı çekmek istiyorum" diyen partnerinin götüne sokmaya çalışmış.
çok komikti!
+sonra?
-nasıl yani? öyle olmuş işte.
+sokmuş mu?
-ne bileyim, sormadım!
Tamam anladik sevisebiliyorsun ama oda biraz tereddutte birakti aci cekmek isteyen bir kadina seks sirasinda aniden anal seks mi yapilir be amina kodum.
Ulan belkide o kizlar bu dalaksizlar yuzunden boyle davraniyor.
Psikolojileri bozulmus lan sizin yuzunuzden sen ilk oldugun icin herseyi dogru yaptim diye avunuyor kiz isi bilene denk utancindan geberiyor puh ruhunu sokeyim senin.
sözlük yazarlarının bir grup sivilceli otuzbirci ve bunların dişisi olan bir avuç gözlüklü kezban olduğunu ortaya koyan başlık.

hani lan seks içerikli başlıklarda binlerce entry dizen sözlük playboyları, özgür sözlük kızları?

balonsunuz olm.
Burdan çıkacak en büyük anı mastürbasyon yaparken odaya aniden birisinin girip yakalanma durumu olur.
Bi gün yataktayım. Velhasıl yine yalnızım.
entrylerdeki sözlük yazarlarının bir grup sivilceli, '**** ve bunların dişisi olan bir avuç gözlüklü kezban olduğunu ortaya koyan başlık' olarak bütün sözcük yazarlarına genelleme yaparak kendininde şuan bu sitede bir yazar olduğunuda unutan bu yazara ek olarak belki de anlam özrü vardır diye belirterek cevaplıyorum.

ha bu arada başlık atan kişinin zeka seviyesini herkesin anladığını da umut ederek, 'yaran yatak odası anılarını' tanımlıyorum.

-cinsel içerikli olan bu anı çeşitleri tamimiyle edepsizce espirilerle komikmişçesine anlatılarak, anlatan kişinin tamamıyla kendini eziklik kompleksi ile kendini birilerine ispatlamaya çalıştığı cümleler ile oluşan diyaloglar topluluğudur.
Aah ah. Arasira basima geliyor. Yarar yarmaz ona bi sey diyemem ama ben cok guluyorum bu duruma. Zamanlamada, tekarlarda sorun yasayan biri degilim. Fakat hani siirde diyo ya ne yapsalar bos, goklerden gelen bir karar vardir diye. Bazen boyle hararetli yakinlasmalar oldugunda icimde bir kus havalanir gibi oluyorumahahsak. Lan hararet harareti siddet siddeti doguruyor isiriklar tirmalamalar, saplaklar, saclari dolayip duvarlara carpa carpa yosun tutmalar falan artik fantaazi dunyasina gore aksiyonlar falan derken sanki minik sihirli bir peri omzuma konup bana pic pic "birazdan kamyon devrilecek" diyip gulumsuyor. O an bana icten ice bir gulmek geliyor. Ama tabi pozisyon musait degil. Atmosfere uygun degil, anlik da zaten gelip geciyor. Mucadeleye devam ediyoruz, ates giderek yukseliyor. Derken her sey yerli yerine oturdugunda kalp ritmi artik tavan, nefesler hizlanmis. Bir ki uc dort beeeeeeeeeeehhehehhheeee ananiskym yaa hehehe... O an karsimdakinin "e noldu simdi" bakisi, "hayir boyle olucaksa ne diye azdiriyosun" ifadesiii... Allahim yarabbim mubarek ramazanda. Altima isiyorum o an gulmekten. Bi de bu fakli kisilerle 4 kere basima geldi. ikinciden sonra artik olacak olani tahmin ettigimden karsimdakine tuhaf gelen hareketlerim de oluyor siritmamaya calisiyorum, dikkatini biraz dagitmaya calisiyorum sokun etkisi buyuk olmasin diye ama o saskinligi daha da artiriyor. Daha cok guluyorum. Neyse ki yedek sarjor hep yanimda. Yaniyo muyuz eyy sozluk mehuu.
H.k: hüseyin kemal
M.a: mehmet Ali.
Az 31 cekin yoksa başlık altına da entry sıcıyorsunuz.
sperm kadar beyniyle kendini akıllı zanneden yazarın, "bu başlığı açarsam 31 'e konu olabilecek senaryolar okuyabilirim" hayali ve akabinde yaşadığı hayal kırıklığı.
aşağıdaki değerlendirme seks hayatı özelindedir;

sözlüğün bu konuda nasıl da fakir ve zavallı bir ortam olduğunu, gerçekleri yaşayamayanların hayallerini ve fantazilerini ortaya koyduğu boş bir mecra olduğunu ispat eden başlıktır.

eleştrisini '31 malzemesi bulmaya çalışmak' ve 'eziklik kompleksi' olarak ortaya koyabilen çapsızlar; aslında kendi manasız hayatlarından kesitler sunmaktadır.

şuraya ikinci bir anı gelmemesi sikişemeyen toplumda olan biten tüm çarpıklıkları (tecavüz-cinayet-muhafazkarlaşma) ortaya koymaktadır. size karınızla ya da kocanızla özelinizi yazın demedik, sizin için manasız olan seks anılarınızı yazın dedik. ama yok işte...

bu başlığa tepki gösterenlere sesleniyorum: bu başlıkları burda görmek istemeyenler damacana siken adam başlıklarına alışsa iyi olur...
Yenge de erik gibiymiş kütür kütür demek istediğim yazarların anılarıdır.
Bu kadar geniş olmayın la.