bugün

taksici 7 lira bozuğu çıkmayınca "hakkını helal et" abi dedi,
ben de "hak geçmesin 7 liralık daha gidiver" dedim.
şimdi yürüyerek geri dönüyorum.
iki yaşında bebeğin adı muhittin olur mu ya, görünce elini öpüp harçlık isteyesim geliyor.
Küçüklüğüm boyunca annemin attığı tüm terliklerden kaçmayı başardım. Fakat senin bir gülüşünden kaçamadım.
serdar ortaç şarkısı gibiyim, çok mutluyum ama konuyu bilmiyorum.
" 'götümün kenarı' sözünü ingilizce'ye çevirince sanki üçlemesi olan, her an filmi çevrilecek bir kitap gibi; 'the edge of my ass'!" by incisözlük.
"allah ım o 14 subat sevgililer gününü kutlamasına izin verdiğin kulun ateist ama, genede sen bilirsin"
Hulusi cuma namazi 2. Rekatinda check-in yaptı.
bu erikson başka yok.
burger king çalışanının sigara molasında "musti nabıyon yarrraaaam"diyip,kasada "mustafa bey 2 hamburgerim var"diyebilmesidir profesyonellik.
Bak kardeşim. Sen, biz güleriz diye "14 Şubatınız mübarek olsun" diye defalarca espri yaptın, ama biz defalarca gülmedik. Bil istedim
Mahallede soba yakan bi yavşak var ve eline ne geçerse atıyo sobaya !!!
Mahalle şuan yanık et kokuyo ufak oğlanımı attı naaptı?
*
-aska örnek verebilirmisin?

+tahterevalli

-ne alaka?

+kimin aşkı ağır basarsa diğerinin götü kalkar.
kanuni döneminde olanları 450 sene sonra dizilerden öğrenenlerin torunları, bu dönemde yenilen haltları 450 sene sonra dizilerden öğrenir..
Ece 13 yaşında, sıçarım bu dünyaya diyerek dünya desenli halının ortasına sıçtı.
hadi abaza olursun anlarımda, telefon numarası 0 ile başlayan kız çekiciliği ne .mına koyim ya.
--spoiler--
"ülkenizde internet neden yasak" diye soran avrupa'ya biz ülke olarak daha ne kadar geri gidebiliriz, onu deniyoruz diyoruz tamam mı?
--spoiler--
- kanka son iki fotoğrafa el atsana
+ görsel
yıl olmuş 2014 gülben hala ergen.
17 aralık 2013 ten sonra önüne geleni görevden alan hükümet hızını alamadı rıza babayıda görevden aldı.
whatsapp calismiyor. 20 dakikadir evdekilerle konusup gülüyoruz falan.
iyi insanlarmis.
Şu şekildedir.

" hep o dini mesajları 10 kişiye göndermedik diye bu haldeyiz. "
Yaptığına şantaj derler, böyle aşka montaj derler.
yeni nüfus politikası:

en fazla 2 çocuk.
Traş adama şart...!

Kızlar; sizin için bu cümlenin tersten okunuşu geçerli...
Ve gecenin sessızlığını ezan sesı bozar.. Çok şükür bugünkü gece devriyesinide vukuatsz tamamladk.. Atarsa (Niğde51)..

yaklaşık bir saat önce · [capslock] Bursa [capslock]