bugün

A kişisi= Sex hayatta ki en guzel sey

B kişisi=yaptınmı?

A kişisinden kapak= unuttunmu?
(bkz: nihat doğanizm felsefesi)

durumuna yazılan saçmalıklar: *
hastayım , hem de kafadan
yumurta istiyorum, hem de rafadan.

gerçekten senin psikolog günün gelmiş hacı.
"recep ülke yönetiyor, mahsun oskar'a aday oluyor, ismail yk en çok satan albüm sahibi oluyorsa, ben astronot olurum diyince güleni vururum arkadaş!"
"ne yılandan korkarım, ne de yalandan... bir siyasi partinin kadın kolları başkanlığını yapan kokona'dan korktuğum kadar."
--spoiler--
Yeea 14 şubat çok saçma yea, hep bu kapitalist düzenin yüzünden bunlarr hem hediye almakta gereksiz boşa masraf hemde anlamsız zoraki alır gibi ne o öle..bide heryer gül felan romantik romantik ıyhhh,bide bide şey vardıı... tmm ya tmm vurmayınn gttim.
--spoiler--

çok şeker bu kız.
şu an selami şahin napıyordur lan acaba.
sevgili olduğu her kişinin soyadını facebook hesabında kullanan kız . . babası tarafından evlatlıktan reddedildi.
"Ya inekler sütünü helal etmezse?"
13 yaşındaki yeğenden devam;
''hayatımın en güzel evrelerini onu bekleyerek geçiriyorum... ''

- la oğlum 13 yaşındasın lan. ne en güzel evresi. en boktan evresi hayatının. sivilceler, yerli yersiz ereksiyonlar, sınavlar bilmem ne. hem kimi bekliyon bu yaşta? sanki evliliğe gün sayıyo amk. sinirlendim iyce. bayramda suna bi ayar veriyim ben.
kalpli yastıklar, boktan çiçekler, gebersin bütün sevgililer. Mübarek kandil.
ilk defa ingilizce dersi gören bir çocuk, öğretmen "six" dediğinde kıs kıs gülüyorsa bir şeyleri ingilizceden daha önce öğrendiği kesindir.
o değil de, bir gün gerçekten “sikildim” diye mesaj atsak kimse inanmayacak lan.
zaaaaa
xdxdxd
qweqwe
Nihat Doğan Olmak .....
$irinLer gay mı? Gay DeğiLse nasıl ÇoğaldıLar? yoksa hepsı $irineyLe mi yattıI? AmaNın Yoksa $irine ka$ar mı?
"defne joy öldü ya inanamıyorum"
58 minutes ago.
-----------------
"ölen sanatçılar için ağlayacağınıza, hergün kaç mehmetçik ölüyor onları neden hiç düşünmüyorsunuz?"
10 minutes ago.
-----------------
x 'defne joy foster ı hiç unutmayacağız'ı beğendi.

(bkz: kendinle çelişmek) (bkz: ergen hareketleri)
" gelin hanım, damat beyi eş olarak kabul ediyor musunuz? +Evet | Siz damat bey, gelin hanımı eş olarak kabul ediyor musunuz? +Evet | Ben de evet diyorum ve 3 evetle uğurluyoruz * "
ne düşünüyorsunuz? yazan kutunun içine " ne düşüncem lan " yazanlar var.
victoria secret mankenleri bizim olmayacağı gibi, biscolata starz adamlari da sizin olmayacak kızlar . biz bize kaldık. *
"aşk baba dedik, bizi yetim bıraktı itoğlu it" ve altındaki yorum,

"kanki, katiliyom sana benimde sevdiğim var kendimibeli ediyorum ama onda bi elektrikleme yok yaaaaaaaa nasil olcak bu iş dayibana yardimci ol" (23 dakika önce beğen."

yurdum insanından aşk manzaraları. gel de yarılma ağabey!
arabanın ön koltuğundaki çocuklar kazaya, arka koltuğundaki kazalar çocuğa sebep olur.
"albümlerinde full makyaj eğlencede, partilerde olan kızlar... gönül, anangilinizle fatmagül seyrederkenki halinizi de görmek ister."

adam haklı beyler, dağılalım.
halısaha bir erkeğin soyadıdır.
fatih sultan mehmet, istanbul'u fethettiğinde benim yaşımdaydı ben daha memur olamadım, vay anasını.. * gel de gülme ya
gelenin gideni aratmadığı tek yer victoria secret defilesidir. *
erkeklerin "sadece sarilip uyuycaz lafiyla" kadinlarin "sadece magazaya girip bakıcaz lafi" ölümüne kapışır.