bugün

Son dakika: Kanal D' nin yeni dizisi Bizim Yenge' nin setinde görünen Kıvanç Tatlıtuğ endişeye yol açtı.
"xxx keyfi": sahilde rakı balık keyfi, dıdımla kahve keyfi, vıdımla balkon keyfi...
-laaan yeter. komik oluyorsunuz, bizler yarılıyoruz okudukça. gerçekten.
aynen kopyalıyorum:

- bir körün,
- bir sağıra " çok güzelsin " demesidir aşk.

ben böyle aşk tanımı görmedim. tövbe yarebbim..

edit: enee.. yazan arkadaş da burada galiba.
edit2: kankasını da çağırdı.
edit3: yarmadıysa kibarca uyarabilirsiniz. *
" hürrem sultan üstsüz güneşlenirken: http://imgim.com/11945589.png "

bunlar hep amerika' nın oyunu.
"reçetene yol yazdım, her gün biraz alırsın."
Sinemadan çaldığı 3D gözlük ile youtube'dan 3D film izlemeye çalışan insana Türk denir.
sevgili ask bocekleri ve sevgi pitirciklari bir gun su facebook'ta tek online siz olursanz eger bunun tek sebebi sizsiniz yeter artik lan buradan asik oldugunuz herife ya da hatuna ayar cekmeye calismayin git yuzune soyle olmadi intihar et ne bilim alkolik ol yeter ki facebooku kirletme.
bugün şişko bir adamın üzerinde "HE IStanbul" yazan bir tişört gördüm.
HE IStombul olsa daha iyi mi olurdu sankim...
fenerbahçe orduspor ile yapacağı ilk maçın hakemi yunus yıldırım ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.
hala çok kızgınım, fazla uzaklaşmış olamaz.
K.Tatlıtuğ'un kaslı vücudunun sırrı doğru beslenme ve spormuş. Biz de börek yiyip uyuyarak kas yapılıyor sanıyorduk,sırrı vermeniz iyi oldu.
gavurlarla konursurken araya kufur koymak cok eglenceli lan. sictirma agzina can you pass the salt please ya da nebliyim how are you koduumun gibi falan.
hala çok kızgınım, babamın ablasısın demem küserim.
Her ne kadar sonu çoğu kişiyi tatmin edemese de iyi bir şekilde ismini duyurmuş ve zamanında tek solukta izlememize neden olan bir diziydi o.. ''Heroes''
sevgili her seferinde "başka bir şey var mıydı? " diyen kasiyer. evet bunlar ve bide görünmez şeyler aldım. onları da geçir.
Trabzon'da silahlı 4 banka soyguncusu, silahlı 18 müşteri tarafından etkisiz hale getirildi.
Gençleeer çok güzel bir gün, kuşlar böcükler falan. herkesi pozitif görücem yoksa ağzınızı burnuzu dağıtırım.
--spoiler--
selam ben sevgilin, pardon sildiğin; hayatıma girip siktiğin, sonra mutlu ol diyip gittiğin.
--spoiler--
everestin tepesi gibi davrandığının farkındasındır.ama ben ilkokulda 60 yapraklı resim defterimin belki 20 sayfasına hep senin gibileri çizdim. sonra annem o defteri tandırda yakıp bazlama yapmıştı.
"trabzon'da silahlı 4 banka soyguncusu, silahlı 18 müşteri tarafından etkisiz hale getirildi..."
''kuzey'in de güney'in de üzerimde cok katkısı oldu. - beren saat''.
tabağım boşken, garsonların "bitirdiniz mi ?" diye sormasından da nefret ediyorum. hayır bitirmedim, tabağı yemeği planlalıyodum
arkamdan benim hakkımda mı konuşuyorsunuz? bu benim hayatımın sizinkilerden daha ilginç olduğu anlamına geliyor.
orjinali:

talking about me behind my back? that means my life is obviously interesting than yours.
- anne hamile iken kime bakarsa çocuğu ona benzermiş derler, söyle ey sevgili anan kime baktı da bu kadar orospu çocuğu oldun? *
"iki yüzlü insanların nesini sevmezler anlamış değilim.. mis gibi iki tane yüz işte, çevir çevir tükür."