bugün

türk dizilerinin etkilerinden bir kuple.

"yaprak dökümü ,iliğimi kemiğimi kuruttu vallahi...dip depresıfım suan;("

+allahtan bıttı... * ali rıza amcanın cenazesıne gıdelım mı :d:d??

-ayyy yokk gelemem çok ağladım cenazede bayılır kalırm sen git ben siyah çelenk yollarım (:hayriyeye leylaya nejlaya şevkete taziyelerimi iletiver:D
"sevgili günlük; sevgilinin yerini tutabilseydin zaten günlük değil ömürlük olurdun!"
durum: ilişkisi yok
yorum: nooldu lan elin alçıya mı alındı?
acı çekmek özgürlükse, basuruz ikimizde.
"aşk'tan tasarruf edeni sevmem, 'sni svyrm' diyeni değil, 'seni seviyorum' diyeni sevebilirim." çok haklı bir arkadaş türk dil kurumuna olan sempatisi çok derinden etkilemiştir beni.
boş tabancayı, tüfeği dolduran şeytan; iş benzin deposuna gelince neden bir şey yapmıyorsun? işin gücün ibnelik.
yüksek sesli müzik çalan ortamda sesini duyurmak için bagırarak konuşurken müziğin aniden kesilmesiyle ortaya çıkan görüntü gözünüzün önüne geldi mi?
insanlar ikiye ayrılır. bilim insanı, ne biliim insanı.
Profilim biçim biçim , ölürüm facebook için , annem bana düşmandıııııııııır , PC başından kalkmadığım için loyyyy! Hele Loooy! Loooy! Loooy!
akp seçimlerde %40 üzerinde oy alır, serdar ortaç yüz binlerce albüm satar, kurtlar vadisi reyting rekoru kırar ama sorsan kimse sevmiyor amk.
düdüt:doğru söze ne denir la?
"yaprak dökümü bile bitti. Artık kimse sonsuzluk diye bir şey vardır demesin."
sınav takvimlerini ösym yerine pirelli hazırlasa ne hoş olur dimi ya.
Aslında ileti sayılmaz ama facebook'ta sohbet kısmında bir arkadaşın yazdığı mesajdır.
--spoiler--
*berkay (19:28):
ali abicim
*berkay (19:29):
yılbasın mübarek olsn
--spoiler--
ne diyeyim şimdi ben buna yahu.
2010 'da Kırdığım, Üzdüğüm, Bozduğum, Sövdüğüm Herkesden Özür Diliyorum Ki.. Bu Saydıklarımı 2011 'de De Yapmaya Yüzüm Olsun.
hepinizi ayrı ayrı selamlar,acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız bu yılda küslükleri kırgınlıkları bi kenara bırakalım.
seviyorum sizi. (fuck boddy lerim benim ).
bir arkadaş durumuna yazmıştır:
"Mesajlarda yanlış anlaşılmasın diye 'skldm' yazanlardan tiksiniyorum. Mal tecavüze ugrayıp bana mesaj atacak degilsin ya!"
oooooooooooooo incizzers ooooooooooooo (gerçek!)
dün gece 3'te bi arkadastan;
miranda kerr'siz victoria's secret'ı neyleyim.
"yeni yıla ilk maçtan yatan kuponla girdim anca gaydı * )))))))"

evet arkadaşım kendisi *
"kadınların hem yavru bir köpeğe, hem de yakşıklı bir erkeğe verdikleri tepki hiç değişmez: "ayy cok tatlı".
--spoiler--
ilişki torrent indirmeye benzer.download hızın bazen coşar,bazense 2kb/s'ye düşer..2kb/s'lik anlarda downloadı iptal etmiosan bil ki aşıksın.
--spoiler--
ne düşünücem feyisbuk onu düşünüyorum tabi.
'' ben şimdi şuraya bir şeyler karalasam, boş denyonun biri çıkar onu sözlüğe yazar. ''
1 Ocak sabahı bir arkadaşın aynı şirkette birlikte çalıştığı arkadaşına yazdığı bir ileti: "Tolga benim bilete bir şey çıkmamış işe gel"
+ telden griyorum beni duyan beni sewen kaç kişi war ?? :/
- saatler geçmiştir ve kimse beğenip yorum yapmamıştır.
+ beni sewen yok anldm bn.:(
- daha sonra birkaç kişi beğenmiştir..