bugün

c. ahmet hoca'nın cemaati gülme krizlerine sokan sözleridir.

--spoiler--
ya adama diyorum ki neden namaz kılmıyorsun ? diyorki ; daha düşünmüyorum - anaaa sanki adama evlenme teklifi ettik.
--spoiler--

--spoiler--
Dayanamıyorum illa Gıybet Yapacam Diyorsan Ananı Babanı Gıybet et de Bari Sevaplar Yabancıya Gitmesin .
--spoiler--
''hadiste diyorki midenizin 3te birini yemek 3te birini su 3tebirini havaya ayırın.bizimkiler midenin 3te'3'ü yemek, suyu içiyor diğer organlara taşıyor .sonra sofrada boom sesi noldu ? kemer patladı..''
izlediğim tüm komedyenlerin defterini dürüp kenara koymuştur helal olsun .
- gençken işim var yaşlanınca çişim var, e ölünce geleceksin musallaya, o zaman nasıl bilirdiniz? görmedik ki herifi nerden bilelim.

http://www.youtube.com/watch?v=oS3lfwuly94
peygamberimiz ne demiş ? midenin 3 de i yemek 3 de 1 i su 3 de 1 i nefes için ayırınız. biz ramazan da iftarda öyle miyiz ? 3 de 3 ünü de yemekle dolduruyoruz. adam yiyor 5 çeşit yemeği. yemekten kalkacakken başlıyor sızlanmaya. elleri kavaya kaldırıyor* kaldırın beni diye bağırıyor. tam kalkıyor bommm! diye bir ses. pantolonunun düğmesi patlamış. tabi gidiyor teravih e rahat da durmuyor. habire bir gaz salıveriş. çevresini de rahatsız ediyor.
cübbeli ahmet hoca: " kertenkele öldüren bir gavur öldürmüş gibidir. bir vuruşta öldürene 100 sevap, 2 vuruşta öldürene 50 puan sevap puan kazanır. kertenkele lanetlenmiştir. ibrahim Aleyhisselamın ateşine üflemiştir "
link burada bızzıklayın http://www.youtube.com/watch?v=uOeYTE7XptA bunu yapan kertenkelenin türünün komodo ejderi olduğuna inanıyorum komodo ejderinde o tip var çünkü inanırım.
her aklıma geldiğinde gülümsememe sebebiyet veren sözlerdir.
''ne kadar sevap o kadar huri. beleşe iş yoook.'' *
'' Akşamı yatsıyla da kılsanız olur. Ama vaktinde kılın. Kılmayın demedim. Ben öyle bi şey mi dedim? Uydurmaa!''
(bkz: ben sagopa dinliyorum!)
ateşli kızları seviyorsan cehenneme git.
ömer çelakıl - hocam şimdi 19+22+39= 80 bu da abese suresinde lazerin icadından bahsediyor işte.
c.a.-??

c.a.- namaz kılmayanları cehennemde çok büyük azaplar bekliyor.
ö.ç.-??
jetski sorusu üzerine bizim işimiz haramla efendim haram olmayan herşeye bineriz demesi yatmıştır.
isviçre' de camiye minare yapılsın mı diye referandum yapıyorlar. ba ba ba adamlar refarandum yapıp bi dünya para harcıyo niye efendim o minare sizin bi tarafınıza mı girecek minare işte duracak orda alla alla
geçen seneki kadir gecesinde flash teve'de.

--spoiler--
bu gece de öyle sevaplar vardır ki bire bin miktarıdır. böyle bir gece kaçırılır mı? bu geceyi kaçıracağına git aklını kaçır daha iyi.
--spoiler--
"orucu uykuda geçiren, sevabını rüyasında alır."

"televizyonda birisi çıkmış diyor ki meleklerin kanadı yoktur. olur mu öyle şey sen nerden biliyorsun. peygamberimizin bununla alakalı hadisi var . bir de bunu söyleyen din adamı için diyorlar ki aydın . ne aydını , kaydın sen ..."

edit: yukarıdaki ilk söz ile akalalı açıklama yapmak gerekiyor. normalde oruçlu insanın uykusu ile alakalı şöyle bir hadis var
““Oruç tutan insanın uykusu ibadettir, susması da tesbih sayılır. iyilik ve ibadetlerine kat kat sevap verilir. Duası kabul olunur, günahları da affedilerek silinir.”
(Kenzü’l-Ummal, 3:327)”
cübbeli hocanın anlatmak istediği ise orucun sıkıntısını çekmeyeyim diye günü sürekli uyuyarak geçirmektense orucun, manevi bir bilinçle tutulmasının daha eftal olduğudur.
rüyada evi Allah c.c yoluna harcadım ,sattım, hayır yaptım , sabaha kalkarız solumuza tükürürüz 3 kere, euzü çekeriz,
bitane evimiz var bunuda satıp millete mi yedirecez enayimiyiz biz kardeşim deriz, sonuç; şeytani rüyadır !
Meleklerde 24 saat ibadet etme gücü var..
- Ama hocam biz Melekmiyiz diyor.
- Melek değilsin de Kelek de değilsin ya !
Sende 1 saat ibadet Et..!
-Kuran bilmez,
-Tefsir bilmez,
-Hadis bilmez,
-Fıkıh bilmez,
-Şeriat bilmez,
-Sünnet bilmez ;
-Şeriatı duydu mu, bunlar gerici, bunlar gerici...
- biz ilerici, biz ilerici'' CEHENNEME KADAR iLERLEYiiiNN
"namaza gel diyorsun yok işim var yok çişim var"
kuranda bakara suresinde anneler çocuklarını 2 yaşına kadar emzirin sonra sütü kesin diyor. adamın biri dio ben 4 yaşına kadar emdim. çüşşş .
gusül alırken açmış fıskiyeyi üsten mübarek nerene değdi nerene değmedi senin vücudunda engebeli arazi. Avuşturarak yapmak sünnet,
baştan savma yapma.
"ne kadar besmele o kadar huri."
SENELERDiR VAAZ EDiYORUZ BU MiLLETE DiYORUM Ki BU TOPTA HAYıR YOK, BU mAÇLAR BOŞUNADıR, DiYORUM DiYORUM ANLATAMıYORUM,
ŞiMDi BiRDE BAKTıLAR Ki,GOL ATANDA BOŞUNA ATMıŞ YiYENDE BOŞUNA YEMiŞ, ŞiMDi BiZiM BUNU DEMEMiZ iÇiN VAHiY Mi GELMESi LAZIM iDi ?
(şike olayları için vaaz da)
Ben Öldükten Sonra Kabrime Gelip, Hoca Haklıymış Dersiniz Amma iş işten Geçmiş Olur.
BANA; ARKANDAYıZ HOCAM, ARKANDAYıZ HOCAM, DiYORLAR!.. EEE MÜBAREK, BiRiDE ÖNÜMÜZE SiPER OLSUN YAAA.