bugün

Soyup tuz basmak belki her şeyi geçirir.
Küçük sıyırıkların kabuğunu kaldırmanın verdiği zevkli aktivite.
duduklarım yara içinde.
insana zevk veren basit şeylerdendir.
Genelde çocukluktan gelen bir alışkanlık olarak bilinir. Çocuk yere düştüğü dizindeki yarayı tirnagiyla usulca ittirir ve ortaya pembemsi bir tabaka çıkar.
cok belirgin izler birakan ama cocuklugumdan beri bir turlu vazgecemedigim eylem. daha az once yaklasik bi su sisesi kapagi buyuklugunde bir yara kabugunun davetkar kasintisina dayanamamis bulunmaktayim, neyse ki kanadi falan da bi daha kabuk tutacak yavrum. boyle de psikopatim iste.
yaranın iyileşmesine izin verilmemesi sonucu, iz kalmasına sebep olan eylemdir. neticede ya cildiye doktoruna gidilir ya da madecassol merhem alınıp sürülür.
Zevk veren küçük sapıklıklar kategorisinde zirvede bulunan eylem.
kabuk ne kadar büyükse o kadar zevkli olur. Zevkten ölecem şimdi.
zevk verse de iz bırakır...
kısa süreli felç yaratır. aynı zamanda zevk verir
yara içteyse imkansızdır.
çocukluktan gelen alışkanlıktır. düşer yaralanırsın, yara zamanla kabuk bağlar, içten içe merak edersin altında ne var diye, çocuksun yaranın iz bırakacığını da bilmezsin, koparıverirsin. zaman geçer nadirde olsa yine yaralanırsın bu kez iz bırakacağını bilsende yavaş yavaş kopartırsın o yarayı. ne kadar büyürse büyüsün insan, o kabuğu kaldırmayı isteyecetir.
ne gada da acı verse yapılmasından büyük haz duyulan eylem
(bkz: acısa da öldürmez)
yara kabuğunu soymak iz bırakır tende.
ayrıca anadolu'da yapılan muskalarda yara kabuğu konulduğunu duymuştum.
(bkz: eski sevgiliye mesaj atmak)
(bkz: eski sevgiliyi aramak)
--spoiler--
yaram ne kanar ne kabuk bağlar
--spoiler--
kanayacagini bile bile her seferinde altindan ne cikacagini bilmiyomuscasina merak edip yaptigim eylemdir. nedense kabugu kopartip oynamak hosuma gidiyor.
can acısından zevk almaktır. ulan manyak mısın? elin, kolun bi rahat dursun bunun nesinden zevk alıyorsun dersin kendi kendine. ama engel olunamıyor işte, illa ki soyup kanatıyorsun yarayı. iyileşmek bilmiyor ondan sonra.
bana yara gösterdiklerinde aaa bu mu? diye yaptığım hareket sadist miyim neyim
eğer saç dibindeyse bu yara, kavlatıldığında etrafına sıçrayarak artar.
bilinen en eski takıntı.
bacağımdaki kabuğu kaldırdım izi kaldığı için kaç zamandır ona bakar bakar ağlarım..
zevk üstüne zevktir.
tatlı tatlı kaşındırır. olsa da soysak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar