bugün

hayli zevkli aktivite.

hobi gibi... boş zamanlarda yapılabilir. dirsekteki yara bu iş için en elverişli bölgedir.
"zevk alınan ufak sapıklıklar"a en güzel örnektir. yapılmasa olmazdır. ne güzeldir o pütür pütür, kıtır kıtır olmuş kabuğu yolmak, cırmıklamak.
sonucunda yara bulunan bölgede iz kalmasına sebep olacak harekettir.
o kabuğu çaktırmadan ağzına atıp yiyenleri de gördüm.**
iz bırakır.
tam iyileşecekken sırf zevk için bedene yapılan işkençe ama nedense hep hoşuma gitmiştir.
bazen yaranın kanayıp tekrar kabuk bağlamasına sebep olabilen, hatta alışkanlık yaparsa kısır döngüye dönüşebilecek eylem.
tatlı tatlı kaşındırır. olsa da soysak.
zevk üstüne zevktir.
bacağımdaki kabuğu kaldırdım izi kaldığı için kaç zamandır ona bakar bakar ağlarım..
bilinen en eski takıntı.
eğer saç dibindeyse bu yara, kavlatıldığında etrafına sıçrayarak artar.
bana yara gösterdiklerinde aaa bu mu? diye yaptığım hareket sadist miyim neyim
can acısından zevk almaktır. ulan manyak mısın? elin, kolun bi rahat dursun bunun nesinden zevk alıyorsun dersin kendi kendine. ama engel olunamıyor işte, illa ki soyup kanatıyorsun yarayı. iyileşmek bilmiyor ondan sonra.
kanayacagini bile bile her seferinde altindan ne cikacagini bilmiyomuscasina merak edip yaptigim eylemdir. nedense kabugu kopartip oynamak hosuma gidiyor.
--spoiler--
yaram ne kanar ne kabuk bağlar
--spoiler--
(bkz: eski sevgiliye mesaj atmak)
(bkz: eski sevgiliyi aramak)
yara kabuğunu soymak iz bırakır tende.
ayrıca anadolu'da yapılan muskalarda yara kabuğu konulduğunu duymuştum.
ne gada da acı verse yapılmasından büyük haz duyulan eylem
(bkz: acısa da öldürmez)
çocukluktan gelen alışkanlıktır. düşer yaralanırsın, yara zamanla kabuk bağlar, içten içe merak edersin altında ne var diye, çocuksun yaranın iz bırakacığını da bilmezsin, koparıverirsin. zaman geçer nadirde olsa yine yaralanırsın bu kez iz bırakacağını bilsende yavaş yavaş kopartırsın o yarayı. ne kadar büyürse büyüsün insan, o kabuğu kaldırmayı isteyecetir.
yara içteyse imkansızdır.
kısa süreli felç yaratır. aynı zamanda zevk verir
zevk verse de iz bırakır...
kabuk ne kadar büyükse o kadar zevkli olur. Zevkten ölecem şimdi.
Zevk veren küçük sapıklıklar kategorisinde zirvede bulunan eylem.