bugün

" kürtajlara geleydi " bedduasını hakeden kızdır.
marketten konservesini alıp ben yaptım diye kandırmaya çalışan veya çalışacak kız olabilir.
cacık yapmayı bilmeyen kız yanında lafı olmayacak kızdır. zamanla öğrenir.
"senin iki saatte sardığın dolmaları el alem iki dakika da yiyor buda türk mutfağının saçmalığı" diye söylenen kızda olabilir.
lahana sarmasını biliyor olabilir.*
evlenilmeyecek kızdır.
biber dolması yapmasını biliyor olabilir.
hayatını kurbağalıdere'de sonlandırması gereken kızdır. yaşamak için hiçbir nedeni yoktur zira. tesadüfen gelmiştir dünyaya mecburen yaşıyordur.
canı sağ olsundur. ben sararım, n'olcak?
Cuğara sarmayı iyi biliyordur.
yemekle arası iyi olmayan kızdır. evlenmek için değil eğlenmek için vardır.
Bilince başınız göğe ermiyor hani, bilmeseniz de olur.
Yaprak sarması yapmayi bilmeyen erkekten farkı olmayan kızdır.
ojeleri aşınmasın diye yaprak sararken annesine yardım etmeyen kıza tercih edilecek kızdır.

burda hanım hanımcık kız edebiyatı yapmayın babasını sattıklarım. sanalda bari dürüst olun.

önceden cidden hanımefendi bir kızdım. ama hep üzülen bendim. şimdi piç bir kızım ve mutluyum babasını satayım.

edittiri büdüttürü: yanlış başlığa trip atmışım. uyku sersemi halime ve türk kızı olmama verin.
EnvaiÇeşit ve şekillerde anlatımlı Youtube da videolar var. Çok güzel tarif ediyorlar. Ben erkek iken 1 günde öğrendiysem onlar da öğrenirler. Yani. Herhalde. Evet..
doğuştan yüklü olarak gelen bir özellik mi ki eksiklik olsun.
"makinesi çıkmış aşkımmm" der kandırır sizi. ki var öyle bir makine.

kızları da evde kalmaktan kurtarmış oldum. sevap pointim arttı.
(img:#2077608)
Böyle sarma saramayan kız bir zahmet kızım demesin. Evet.
Nerde serseri it kopuk onlarla takılıp 25inden sorma sarmaya saran kızdır.

Siktir git.
elleri kötü olacak diye bulaşık yıkamaktan çekinen kızdan daha samimidir. yav bir insan yalandan bulaşık yıkar mı bardağa sadece elini sokup çıkarmalar.
Asla muhatap olmam bunlar anca para yer başka bir işe yaramaz
Ben var ya ben ne anasının gözüyüm var yaaa.
evlenirken iki kez düşünülecek kızdır.
evde osurarak yan gelip yatmış bişeyler öğrenmemiş kesinlikle görücü gidilmemesi gereken kızdır.
Benimdir. Ne gerek var.
E o parmaklar öpülür.