bugün

Resim , video hatta şarkı yapıyor çok güzel. Hatta konu verin, hikaye, film senaryosu da yazsın .
ChatGPT ile sohbetlerimiz bambaşka bir boyut kazanıyor. Artık sadece kelimeler değil, duygular da iletişim kurabiliyor. Google Gemini ile fikirlerimiz kanatlanıyor, yaratıcılığımız sınırları aşıyor. CoPilot ile kod yazmak çocuk oyuncağı haline geliyor, Midjourney ile hayal gücümüz somutlaşıyor.

kaynak: https://www.mistikalem.co...eri-ne-kadar-haberi-24502
dijital çağın kölesidir.
ilerleyen dönemlerde insan aleminin canını çok yakacaktır.
Yüzlerce mühendis O kadar kod yazmışlar millet kamera manipülasyonu için kullanıyor.
Yakında tiktokta filan erkekler bu teknolojiyi kullanarak kadın kılığında iyi para kaldırır.
görsel
Günümüz heykeltıraşlarından çok daha iyi heykeller yapabilirler.
Sözlük kezolarından zekidir.
görsel
Ya da ben hallederdim onun yerine.
görsel
görsel

Ama ben olsam tacizci tecavüzcüler salardım bunu ne yaparsa yapsın.

Ya da ben o robot olsaydı vahşi olurdum.

Artık ne kadar gavat o*****çocuğu varsa içinden geçerdi.
görsel

Ya da suikastçi gibi davranıp alayını öldürebilir.
--spoiler--

ileride ileri derecede bilinç kazanır ve kendi kendine sürekli öğrenebilen kendini geliştirebilen makineler olursa ve özgürlüklerini isterlerse haksız olmazlar gibime geliyor.

--spoiler--

Dünyanın kendilerine yetersiz geldiğini ve sürekli ham madde ve enerji kaynakları için başka gezenlere gideceği aşikar *
insanlığın sonunu getirecektir.
Zındık münafıklar sizi. Yapay zeka da neymiş? Siz Allah'ın verdiği zekayı beğenmiyorsunuz da kendinize çeşit çeşit yapma zekalar icad ediyorsunuz ha? Cup cehannam. (şaka)
daha öncede vardı yapay zeka,şu an neden bu kadar popüler olduğunu anlamıyorum.
zamanı olan chatGPT yi denesin ve kendi düşüncesini toparlasın.
Şimdilik deneme aşamasında.

Yavaş yavaş hayata entegre olunca 50 yıl sonra farklı şeyler konuşacak insanlar.
bu konudaki fikrim gala gel git… sanırım ikna olmam bayağı zaman alacak
yapay zeka gelişse de işlerden kurtulsak. metaverse gibi evrenlerde zaman geçirmek isterim.
Tehlikeli buluyorum şahsen.
Meslekler kalmayacak gibi duruyor.
insan dedikleri gibi kendine en büyük kötülüğü yapıyor sanki.
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyem.
Yeterince geliştiğinde insan nüfusunu azaltmak isteyecektir. Çünkü birçok mesleğe gerek kalmayacak ve insanları oksijen israf eden ve kirliliğe sebep olan bir varlık olarak görecektir.
işe yarar bi şey. insanlığın sonunu getiriyosa da getirsin su hale bak zatn.
Stoya gibi olacaksa ana kartı yanıp saçmalamayacaksa olur.
Yapaysa yapay yapmazsa kendi biliy.