bugün

görsel

Bir kezbuş beyanı.

Ne yapsın. Izin kağıdı mı alsın noterden.

Pehh.
troll beyanı.
bir sonraki aşamada oturacak olan erkekten valilikten izin yazısı istemesi muhtemeldir.

ben toplu taşımaya bindiğimde eğer böyle 5-6 kişilik yan yana boş koltuk yoksa oturmam. sebebi de tam olarak bu. bazen herkes tek başına oturuyorsa ki bunu genelde gene kadınlar yapar ( hem yanlarına erkek otursun istemezler hem diğer kadınlarla da yan yana oturmazlar hepsi tek tabanca otururlar sıra sıra ) gene ayakta yolculuk ederim. bunların kaprisi hiç çekilmiyor çünkü hem taksiye verecek paraları yok hem toplu taşımaya biniyorlar hemde kendilerini kralın kızı falan zannediyorlar.
erkeklerin izinsiz oturması gerektiğini gösteren açıklamalardır. ayağa da kalkıyorsa ne güzel işte cam kenarına geçersiniz.
şahsımda, ağız dolusu küfür etme isteği uyandıran, az gelişmiş organizma beyanı...
Bayan hakli arkadaş göt göte değebilir.
otobüs kamu malıdır herhangi bir cinsiyete atfedilemez sırf bir cins diğer cinsten rahatsız oluyor diye tekli oturma hakkı verilemez bu oturma bankları için de geçerlidir. ben de seninle oturmak için deliriyordum zaten çok rahatsızsan irana gidersin orada zaten erkekle oturamazsın.

senin dikte etmeye çalıştığın olay benim gibi acemi ornitologların yaptığı gibi birbirinden rahatsız olan cins kuşların kafeslerini ayırmaktan ibaret.