bugün

pkkyla alçak ilikşkileri alenen ortadayken, kılıçdaroğlunun onu savunmasına anlam veremedğim insan.

edit: yandaş değil vatandaş olarak bundan kıllanmam tuhaf mıdır? neden eksileniyorum?
yazılmıştır eminim de mide bulandırır diye devam eden ad.
militarist ekstrem bir solcu. neyin kafası bu anlamış değilim.
doğmatik ve gözlem yeteneği olmayan sağ-sol örümcek kafalılar için uzaydan gelmiş yaratık gibi duran adam ki, gerçekten adamdır. istese onbinlerce euro aylıkla medyada köşe başı tutan bukalemunlara katılarak eski islamcı-kominist coctailine katılabilirdi.
herşeyi geçtim bu yaşta içeride olmasından büyük üzüntü duyduğum hoca.
vakti zamanında metin çulhaoğlu kendisi için 'kaçın kurasıdır' demişti geçenlerde konuştuğumbir öğrencisi de hocanın delirmediğini sadece gündemde kalabilmek adına o garip çıkışları yaptığını söylemişti. bir dönem sosyalist iktidar dergi çevresinin hocası olup daha sonra ayrılıp kendi deyimiyle 'one man show'luğa adım atmıştır. Türkiye Üzerine Tezler'in ve daha pek çok kitabının üstüne Türkiye'de yazılmış kitap yoktur.
yazdığı bir çok şey gerçektir. sevmesem de adam çoğu zaman haklı çıkıyor. hakkını vermek lazım.
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
Aylardır mapusta olan yaşlı hoca. Nerdesin be büyük usta.. Özledik.
tipi aşırı derece de lenin e benzeyen kendini kemalist diyen(komik) yaşlı amca. konuşanların sözünü ilginç bir el çırpmayla keser. zamanında almanyada yaptığı konuşmada ne kadar hain biri olduğunu belli etmiştir. apo nun kankası.
her daim kitapları, kıvrak zekası, birikimi ve korkusuz ruhu ile yanımızda olan, fikirlerinin sesini kimsenin kısamayacağı düşünce adamı. *
başında ki büyük, kendi gerçekten küçük.
http://www.youtube.com/watch?v=fJeASk8Z8yk

bu linkten de anlaşılacağı gibi kendisi bir apo hayranı ve pkk sempatizanından çok öte bir militanı olmuş sözde profesör.
"selam olsun kürdistan dağlarındaki kardeşlerime, selam olsun..."

bunu söyleyen adam vatansever, yanlış anlamayın.
ve son olarak oda tv iddianamesinde de oda tv'den pkk lehinde yayın yapılmasını itirham etmiş aydınımız.
ama tabiki bu da diğerleri gibi yalan.
roj tv deki videolar montaj, veya zorla söyletilmiş.

vay halinize.

edit: "kaynak götüm" denmeden kaynak belirtelim:

http://www.haberturk.com/...enekonun-internet-medyasi
sosyalist dalgayla orduyu kirletenlerin başında gelir kendileri. sosyalisttir. ve en büyük görevidir türkiye'ye sosyalist ideolojiyi getirmek.*
(bkz: ergenekon terör örgütü)
bu adamın ideolojisi, ülkeyi herhangi bir ideolojiye getirme çabası falan yoktur.

duruma göre, kendine fısıldananı yapar. bi bakarsın apoyla kol kola girer, teröristleri gazlayan hitabetini konuşturur, bir bakarsın en ulusalcıdan daha ulasalcı olur.

maşa diyeceğim de o bile fazla olur bu adam için. takılıyor işte.
Yalçın henüz küçük bir yavru. bir hayvansever tarafından farkedilmeden önce sokakta hasta ve aç bir şekilde kalakalmıştı. Veterinere götürüldü, tedavisi yapıldı ve o artık sağlıklı ve geçici yuvasında çok mutlu. Ama ne yazık ki orada fazla kalamayacak ve bir yuva bulunamazsa geldiği yere, yani sokaklara geri dönmek zorunda. Bu yakışıklıyı almak ister misiniz?

Lütfen üniversite öğrencileri ve bekarlar aramasın.

(bkz: facebook)
http://inciswf.com/helehelehele.swf

(bkz: hele hele hele hele hele hele hele hele hele)
neci olduğu belli olmayan, meczup kılıklı bir kişidir. bir nalına bir mıhına misalidir. "yalçın; küçük, mide bulandırır" esprisinin de öznesidir.
pkk kampinda yaptigi konusmanin videosu desifre olmasina ragmen hala ulusal kanalda ara ara yuzunu gosterip vatan sevgisi edebiyati yapan yazar. bana dumur ustune dumur yasatir. Ulusal kanal guya anti emperyalisttir, pkk gibi emperyal sistemin besledigi pkk ile yakin olan yalcin kucugu hala programlara cikarir, ulusal kanal guya vatanseverdir ama bu vatani bolmeye calisan pkk nin kamplarinda kurdistanli kardeslerime selam ederim diyen yalcin kucugu programlara cikarip engin bilgilerinden(!) yararlanmaya calisir.
'selam kürdistan dağlarındaki kardeşlerime' diyerek soyadını ne kadar iyi taşıdıgını düşündüğüm yazar. *
'küçük'.
bir dönem alevilerin mum ışığında yaptıkları semah gösterisi olan "mum söndü"yü "grup sekse" benzetmiş.
http://habervaktim.com/ha...ucukten_sok_benzetme.html
zavallının önde gidenidir bu yaşlı,pörsümüş,prostatından yürüyemeyen,beyninde ki hücrelerinin hepsini kafasına taktığı o kalın şapkası yüzünden eriten insan. aslında böyle adamlar ülkemizde çok olmasına karşın bunun gibi takılan,elleri cinsel organında gezinen,herkese kızım,bacım diye takılan aslında tuvalette mastürbasyon malzemesi yapan adamdır.
alevilerin mum söndü olayını grup sekse benzeten,kafası sadece bacak arasına çalışan adamdır. adam demişken lafın gelişi işte. ergenekon yapılanmasının ne kadar salak adam varsa topladığının en büyük kanıtıdır. hala sosyalistim der ise,burdan yardırmaya devam edeceğim yaşlı,beyinsiz moruktur.
'küçüktür ama mide bulandırır'
sadece görme duyusu ile birlikte bile, ne söylediği anlaşılabilinecek adam.

o takke, o atkı diretmeleri yok mu çok fena hafız. "bakın ben buyum, bucuyum" adamı.