bugün

Telefona her baktığınızda mesaj olmadığını gördüğünüz ana tekabül eder.
görsel
çok mutlu bir anınızı paylaşacak kimseyi bulamadığımız zamanlar.
görsel
Kötü bir gün geçirdikten sonra yanınızda veya telefonun ucunda iki kelam edecek insan bulamadığınız an'dır.
çekilişten çift kişilik amsterdam tatili çıktığı andır.
Kalkıp evde gezinir, kolaçan ederim.

Kendinizi yalnız zannedip güme gitmeyin.
Bana takdim edilen her anım yalnız. Etrafımda zaman ve insanlar akıp gidiyor. Birinin hayatı, geçerken benimkine değiyor kısa bir zaman. Yalnızlık güzel şeydir. Şikayeti bırakıp Tadına bi' bakmanız lazım. Vallahi çok guzel. Çiçek gibi. Vesselam.
kesinlikle on dort subat sevgililer gunudur.
elinizi çenenizin altına koyup düşünmeye başladığınız vakitle eş değerdir.ne olduğunu ne olacağını neredeyse her şeyi bir çırpıda düşünmeye başladığınız o zamandır işte.
kimsenin beni skine takmadığı andır.
Bazen işten geliyorum yemeği çayı faslı halledip yatağa uzanıyorum.tam olarak bu nokta,yorgunluktan gözlerim kapanıyor.Ne yazdınız diye okurken,yalnız olduğumu anladığım an bu an olsa gerek.
içinizden geçenleri, içinizi sızım sızım sızlatan şeyi birine anlatma ihtiyacı duyup, telefon rehberinizi şöyle bir gözden geçirdikten sonra sizi anlayabilecek bir kişi bile bulamayıp yine yeniden bir sigara yaktığınız an.
Masanın etrafındaki tüm sandelyelerin başkaları tarafından boşsa alabilirmiyim diyenler varsa.
kapıyı açıp eve girdiğiniz an.
tuvalet kağıdının olmadığı farkedilir ama iş de görülüyordur bi yandan. seslenemezsin ya birilerine, getirecek kimsen yoktur çünkü. ah be yaş damladı gözümden :(
şu an mesela konuşmak isterken mesaj atacak samimiyetin olduğu birinin olmadığında.
Arkadaşlarının ilişkileri hakkında sorunlarını anlatıp sana akıl danıştıkları an. Mutlulukları bir yana da; büyük problemler de oluyor ki, hayatımda böyle sorunlara yol açacak davranışlar yapacak kadar bile yaşadığımı hissetmiyorum.
ölsem acaba ilk kim fark eder diye düşündüğüm zaman.
Öyle bir andır ki bu kanayan,
bilinmeyen bir acı saplanırken sessiz kalan,
Aslında hep ama hep içimizde olan,
Yaşamaktan alıkoyan..
gece "iyi geceler" mesajı-sesiyle uyuyup sabah "günaydın" sesini duymak varken tavanla konuşarak uyuyup telefonun alarm sesiyle uyandığın an.
telefonun iki veya üç gün çalmayınca, duyulan ve hissedilen yalnızlığın anlaşıldığı andır.
Kapıyı kendin kilitleyip kendin açtığında.
evden gelen her türlü tıkırtı da tedirgin bir halde odaları dolaşmak.
Gece çökünce gelen yalnızlık hissi ıssız aday düştüğümde gelen hisse 10 basar gibime geliyor. Geceler fena geceler ıssız genç insan.