bugün

Bence o etkiler titanyum kaplama olduğu için olabilir. Bende yalnızım ama hiç öyle bir şey hissetmedim.
insanın, kim olursa olsun bir gün mutlaka kendisiyle baş başa kalacak olmasıdır.

Ve asla korkulmaması gereken bir durumdur. Kendi kendinle konuşabilmek en büyük terapidir. Alışılmalı ve güzel karşılanmalıdır. Unutulmamalıdır ki en iyi sohbet temiz bir vicdanla yapılan sohbettir. Temiz vicdanlı bir yaşlılık geçirmek dileğiyle...

görsel
Yudumlayacak çayınız, okuyacak kitabınız bir de dinlenecek türkünüz varsa kesinlikle kötü değildir.
Aşık olduğum tek hal-durum dilemması.
cok zordur cok asosyal olmanin en buyuk sebebidir...
Gidecek kimseniz yoksa eğer,
bambaşka bir şehirde iseniz,
televizyonunuz çalışmıyor, internetiniz yoksa
Gün gelir buzdolabından gelen ses mutlu eder insanı.

Öyle ıssız adam takılmacalarına aldanmayın. Yalnızlık hissi, bu dünyanın en aşağılık hissidir.

Yalnızlığın yedi kat dibinden gelen adamdan notlar
Yapyalnızlık.
insanı en fazla olgunlaştıran duygudur kesinlikle.kişi kendisine yetmeyi,ayakları üstünde durabilmeyi öğrenir.belki en zor fakat en gerekli durumdur kimi zaman da.kalabalıktan sıkıldığında sığınabileceğin bir liman gibidir yalnızlık.
insanin insana bölünmesi.
ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık...
Olmayan sevgilini, eşini, hayat arkadaşını özlemektir...
Akşam canın sıkılınca arayacak bir yerin sığınacak bir limanın olmamasıdır.
insana göre değil onu biliyorum.
Cuğara varsa, yalnız değilsin.
Şöyle bir şey;

görsel

Geceye içkin, kendine aşkın.
Bazen huzuru bulmaktır kendini tanımaktır,bazense korkudur sessizliğin rahatsızlığıdır.
yalnızlıktan kastımız asosyallikten , özgüvensizlikten , tipsizlikten felan filan gibi zırvalardan dolayı oluşan bir şey mi ?
eger buysa bir halt bildiginiz yok. aslında şanslısınız da en azından bir sebebiniz var.

ya yalnızlık ? öyle bir şey degil.

şey gibi ımm ? bak anlatamiyorum bile . biraz somutlaştıyarım hadi kendi adıma , şuan bir hatunla bira yudumlayıp , malum şeyleri yapabilirdik . ama dur şuan sigara içip saçma sapan sözlükte takılıyorum , hangisi daha mantıklı yada hangi normal insan diger durumu tercih eder ? etmez.

bakmayın hatun örnegi verdigime arkadaş bir dost edinebilmek bile ihtimalsiz yada çok az.

insanlar o kadar sıradan o kadar aynı o kadar aptal geliyor ki bir süre sonra

bak birde erinmeye başlıyorsunuz şuan oldugu gibi yazmıyorum hem yazsam ne yazmasam ?
acı verdiği zamanlar oldu. bazen yıktı beni. şuan iyiyim. fırtına öncesi sessizlik gibi.
Korkulu rüyam. imtihanım. Kaçınılmaz sonum. Her şeyim.
Yalnız, terliğine darılır, yastığına sarılır. Yorganına kızar, kanepede uyur.met üst.
Yalnızlık sadece bir kaç gün sonra bir dakika yanınızdan ayırmaya kıyamadığınız kişinin kendi ailesinin yanına gitmesi ve aylar sonrasını bekleyerek geçen zaman dilimidir.
Yalnızlık var bir de yalnız öleceğini bilmek var.

Benim kuzenim bir hastalığından dolayı bunu bilerek yaşıyor. Gelinlik denerdi zamanında sonrada ağlardı, ben bunu hiçbir zaman giyemeyeceğim anne diye. Bir sevgilisi vardı, çocuk kabul etti ailesi etmedi sonrası hüsran zaten, kaç kere intahardan döndürdük. Şuan tek başına fütursuz bir şekilde yaşıyor. Önüne arkasına bakmıyor biri varmı diye. Gözlerinde yarından beklentisizlik var hep. Son gördüğümde herşeyi akışına bırakmıştı belki sorgulamayıda...
kedi almaya sebebiyet verir. en azından çok istersiniz. ulan müthiş seviyorumda bakımı falan nasıl olur bilemiyor, tırsıyor, almıyorum.
hayat savaşında bu yalnızlık anları birer mütarekedir. kısa sürer fakat sizi savaşa hazırlar.
öyle büyük laflar edip kafanızı karıştırmayacağım ama yalnızlık bir din olsa biz kesin peygamberdik. bunu bilir bunu söylerim. (ruhen yalnızlık ama).
güncel Önemli Başlıklar