bugün

hoşgelmiş taptaze yazar.*
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
Bana bir yerlerden tanıdık gelecek ama... Dur bi şöyle yandan bi bakıyim sana. Hah buldum. *
kendini teste veren bu nedenle sözlüğü ihmal ettiğini düşünen yazar.
annesinin en sevdiği 6.nesil (bkz: ihmalkar) yazardır. kendisine hoş gelmiş diyor, ortalıkta daha çok cirit atmasını temenni ediyoruz.
fethullah gülen hakkında zerre kadar bilgisi olmayan zevat. siz anca karalamayı bilirsiniz. icraat sıfır.
bu entry nin yazarı.
hoşuma gitmiştir açıkçası.
selam olsun burdan
sınıf arkadaşım olan yazar.zekasıyla fazla övnür. fakat matematik notlarına bakarsakta haklı...
beraber sakız şişirmeyi öğrenmek istediğim yazardır.
atatürk'ü filozof sanan, sanmakla kalmayıp türkiye'den çıkmış en büyük filozof olduğunu iddia eden, ancak daha türkiye'den yazarken apostrof kullanmasını bilmeyen yazar.

(bkz: #10940068)

işte atatürk'ü putlaştırmak derken böyle şeyler kastediliyor sevgili sözlük yazarları. atatürk ile filozofluk ne alaka kardeşim. nerede okudun, kim yıkadı beynini bunlarla?!

hangi felsefe tarihinde adı geçiyor, hangi felsefe metninde adını okudun. hangi felsefi akımın öncüsü ya da takipçisi???

gerçek cehalet okuma yazma bilmemekle değil, bir şeyler bildiğini sanıp bir bok bilmemekle oluyor.

yazık bu vatanın yetiştirdiği evlatların haline, gerçekten yazık!

ha, bu arada lütfen ezberden atıp tutmadan önce bakınız: filozof
(bkz: #10940442)

apostrof'un o öve öve bitiremediği atatürk'ünün kurduğu türk dil kurumu'nun resmi sitesinde yer aldığından bihaber olup, bana kendince ayar vermeye çalışan yazar.

http://www.tdk.org.tr/tr/...47cde&kelime=apostrof

buna da halk arasında "konuştukça batmak" diyorlar.

bir de benim felsefe bilgimi lise düzeyinde diyerek küçümsemeye çalışmış. ayıptır! lise eğitimi almış insanları aşağılamaya hakkın yok. terbiyesizlik etme istersen.

not: bu arada eğitim hayatımın hiçbir döneminde felsefe eğitimi almadım.
kısa süredir tanıştığım fakat binlerce iğrenç espirisine şahit olduğum yazar.