1. 1.
  efendim, dünyanın büyük gücü amerika, hani gözümüzde büyüttüğümüz, çekindiğimiz, sıçtığımız boktan bile haberi olan amerika var ya, aslında yalancının tekiymiş, bunlar aya filan ayak basmamışlar, orası bir flim setiymiş, hani anlatıyorlarya aya basan ilk insan ezan sesini duymuş diye, sonra müslüman olmuş filan, aynen teori şu...

  dünyanın yarısından fazlası müslüman olunca, büyük bir yalan atıp ona inandırmak isterseniz, müslümanlığın lehine bir şeyler katmak zorunda kalırısınız, bizim abd de aynen böyle bir şey yapmış, demişki ben nasıl kolpa yapar dünyayı kandırırım diye düşünmüş, yapmış o muhteşem matrix setinden bir tane, iki acaip adam yürümüş bir yüzeyde, demişlerki aya ayak bastık, bunu tam yesinler diye aya ayak basan adam ezan sesini duymuş, inmiş müslüman olmuş, bizim için zaten ayak basılan yerin ay olması önemli değil ki, ezan sesi önemli, vay be demişiz işte milat.

  deprem oldu ülkemizde malum, fısıltı başladı amerika yaptı diye, tsunami oldu, yok amerikan adası tsunaminin ortasındaydı bir şey olmadı, vay be bu amerika ne kadar güclü böyle, adamlara bak deprem de yapıyorlar tsunami de, sonra başladı cia haberleri, depremden önce denize bir ateş topu düşmüş, deniz cayır cayır yanmış, bunlar da makina varmış tsunami yapıp milleti öldürüyorlarmış, dünyanın süper gücü oldu çıktı başımıza, herkez amerika dan korksun.

  ülkemizde yakın tarih den bahsedelim az mesela, bir şeyh geldi gecenlerde, istanbul'a kule yapacak bu zatı muhterem, bir kaç milyar dolar harcayacak, iyi güzel yatırım işte dedik, pat bir mail geldi, neymiş efendim o kulelerin altına sınırsız izin verilmiş, yer altında dünyanın hiç bir yerinde olmayan bir element, maden varmış, allahın işi bu element dünyanın hiç bir yerinde olmadığı gibi element tablosunda da yok, her neyse, işte buna engel olalım amerika ya izin vermeyelim, lan peki, güzel kardeşim varlığından bile haberi olunmayan bu element ne işe yaracak? yahu böyle bir element yok zaten ne işe yaracak, allahın işi ya zaten dünya da olmayan herşey bizim ülkemizde çıkar ya, bu da öyle bir şey işte, aslında teori şu...

  vay be diyecez gene amerikaya bak be, adamlar bizim madenimizi almak için ne yollara başvuruyor, çok güçlü ülke kardeşim, kimse baş edemez bunlarla diyecez, diyecez demesine de, çok değil bu dünyanın süper gücü amerika, 200 yıl önce osmanlıya vergi veriyordu, 200 yılda bunlar deprem makinasını nasıl yaptı?, tsunami aletini nasıl çalıştırdı? kimsenin bilmediği madenleri nasıl öğrendi de geldi istanbul'un göbeğinde buldu, hadi buldu, tarza bak, kule yaptıracak, üstte kule yapılırken alttan maden çıkacak, bunu kimse görmeyecek öylemi ? bakın ben yazarken inandım siz okurken nasıl inanmayasınız?

  ben şimdi amerika nın yerinde olsam ne yaparım biliyormusunuz?, ladin nasanın gizli bilgilerini çaldı derim, el cezire adlı bir kanalda bu bilgileri afişe ederim, bilgilerde amerikalılar meğerse uzaylılarla konuşuyorlar ve bilgi alışverişinde bulunuyorlarmış diye hayali görüntüler sunarım, tabi bunu biraz süslemek lazım, uzaylılar amerika lılara sözde bir alet veriyorlar, bu aletin bir tuşuna basıyon yağmur yağıyor bir tuşuna basıyon kar yağıyor, hatta bir örnek veriyorlar, gecen doğu illerimizde ki seli de onlar yapmış oluyorlarmış, buda yetmez az daha süslemek lazım olursa, uzaylılarla buşh arasındaki gecen konuşmayı yayınlarım, konuşmada uzaylı buşh a ''hak yol islam'' dır, islama dönünüz diye bir şey söylettirim, ne olur biliyormusunuz, hepimiz buna inanırız, 5n 1k tam uygulanmış baksanıza, ladin var, terör var, teknoloji var, felaket var, islam var ve tabiki süper güç amerika var.

  dönelim ırak a, efendim ırak ta savaş varya hani saddam yakalandı, teror bitti, nükleer silahlar imha edildi, petrollere savaş masrafı adında vergi filan konuldu ya, bu ıraklılar amerikan flimlerini dünyada en çok seyreden halkmış vakti zamanında, hatta time dergisi dünyada en çok tiraj yapan amerikan flimlerinin ırakta seyredildiğine dair araştırma bile yapmış, ne oldu sonunda peki hiç bir direniş olmadan 1 milyon kişilik cumhuriyet muhafızlarının sesi bile çıkmadan ırak nasıl yenildi, ırak zaten yenilmişti efendim, o flimleri seyrede seyrede savaş başlamadan yenilmişti, her amerikalı bir ramboydu ırak halkı için, ve rambolar acımasızdı.

  dönelim türkiye ye, o bizim dört tarafı cennet olan ülkemize, amerika rahmetli bülent ecevite haşhaş ekmeyeceksin dedi, rahmetli ecevit ekti, amerika kıbrıs a asker göndermeyeceksin dedi, ecevit gönderdi, neden ? o zamanlar ülkemizde çok fazla televizyon yoktu, sinemalarda cüneyit arkın ve kara murat oynardı, amerika dan neden korkalım?, onların rambosu yokken bizim dünyayı kurtaran adamımız vardı, zaman geçti teskere çıkaracaksın dediler, çıkmadı, neden ? televizyon var amerikan flimleri var, zor ölüm var, 5. element var, bu sefer neden karşı çıktık amerikaya?, sinema kültürü yok, halkımız sinemaya gitmiyor, muhteşem amerikan flimlerini seyreden topluluk çok az, o yüzden sinemaya gidin, kaçak flim almayın diye bağırıyorlar, aslında korsan flim sektorunüde amerika çıkardı, baktı orjinal flimler pahalı türk paraya kıyıp orjinal flim almıyor, ne yapalım korsan endüstürisi kuralım öyle seyrettirelim dediler, ve dediklerini yaptılar, hepimiz korsan amerikan flimlerini seyretmeye başladık şimdilerde, ve hepimiz amerikanın büyük bir güç olduğuna inanmaya başladık.

  ben size biraz tarihten örnekler vereyim efendim aslında bu amerikayı büyük güç yapan biz olduk, vakti zamanında bir sscb diye bir ülke vardı, dünyanın ikinci büyük gücüydü adı, öğrendik ki, amerika bu ülkeyi cia ajanları sayesinde dağıtmış ve eser bırakmamış, külliyen yalan, sovyetler birliği, bünyesindeki türk devletler tarafından yıkıldı, yıkıldı derken dağıldı diyelim daha doğru olur, biz avrupa birliğine girecez diye amerika ne diyorsa yapıyoruz mesela, yahu niye amerikayı dinliyoruz ki?, biz avrupa birliğine girecez, avrupayı dinleyelim demiyoruz, tarihte de tehlikeli bir adımız varya, türkler amerikayı dinliyorlar, aman amerikaya dikkat edelim diyor onlarda.

  amerikanın bütün silahı aslında flimleri, herkez amerikadan değilde flimlerinden korkuyor, bende amerikan flimi seyrediyorum mesela, hem en vurdulu kırdılısını, ama amerikadan korkmuyorum, sende korkmuyorsun aslında, ama ne olur ne olmaz demediğinde olmuyor değil, pekala soruyorum, amerika bizim ülkemizi işgal etmiş, her tarafımızı ablukaya almış, sevdiğimiz sevmediğimiz politikacılarımızı, başbakanımızı, cumhurbaşkanımızı esir almış cezaevine atmış, başıma bir zamanlar barzani ve talabani gibi kokmuş herifleri koymuş ne yaparsın? elinden gelen neyse onu değilmi?

  bu ülkede atatürkü sevmeyenler var mesela, o büyük güc amerika gelip benim atatürkümün heykelini devirmeye kalkacak varya, o atatürkü sevmeyenler bile üstüne dinamiti bağlar, gelip o şerefsizlerin ortasında patlatır, yapmazmı? ulan sevmeyen bunu yaparsa, sevenler bu ülkenin haritadan yerini siler, biz ne ıraklıyız ne ne afganistanlı, savaşmayı atamızdan öğrendik, ölmeyi de çoçuklarımıza gösteririz, varsa bu kadar cesur yürekli bir flimin yapta hep beraber seyredelim, biz 90 sene önce o flimi çektik.
  12 -5 ... cehennem tanrisi
 2. 2.
  dünyaya 3 tane amerikalı'nın yeteceğini beynimize kazıyan rüyadır.

  sel olur amerikalılar kurtarır,
  gök taşı düşer amerikalı kurtarır,
  canavarlar çıkar amerikalı kurtarır,
  götüne kodugumun rusları nüklüer bomba sallarlar tam patlayacakken amerikalı kurtarır.

  neden bu olayların başlangıcında o olayların başlangıç yeri olarak asya ve avrupa gösterilir?

  ilginç deneyler yapıp insanlıgın başına bela açarlar, dünyaya salgın bulaşır, sonra o amerikalı amcam gelir bizi kurtarır.

  tırsıyorum lan. harbiden öyle bir şey varsa. *
  2 ... raper