bugün

apaçık ortadaki realitedir.....dikkat edin dünyada çok ses getiren ünlü ve yakışıklı kişilere hepsinin çok güzel,kaliteli ve dökülmeyen saçları var....hepsinin saçları tamamen kendisine ait...ayrıca tabi çok düzgün yüz hatları da var hepsinin....ama burada anahtar rol güzel saçlara dökülmeyen saçlara sahip olmaktan geçiyo....

size sürüsüyle örnek veririm....brad pitt, justin bieber,tom cruise,johny depp.....bi sürü örnek veririm...hepsinin ortak noktası gür,güzel ve kaliteli saçlar.....
jack nicholson

kel ve deli.

yani, alakası yok.
jhonny sins'in çürüttüğü realitedir.
kellerin yada seyrek saçlı erkeklerin zoruna giden gerçektir...örnek verdikleri adama bak...jack nicholson...jack nicholson yakışıklı mı lan? onu kim çıkardı...tamamen rol yeteneğiyle oynuyo senelerdir holywood'da...johny sins yakışıklı mı? asla...sadece karizmatik....

ama brad pitt,justin bieber,tom cruise,johny depp,orlando bloom,leonardo dicaprio filan işte bunlar çok yakışıklı ve ortak özellikleri güzel, gür saçlara kendi saçlarına sahip olmaları....

türkiye'den örnek verelim....kadir inanır'ın gençliğine bakın, cüneyt arkın'a bakın, tamer yiğit'e bakın kısaca zamanında türkiye'yi titretmiş adamlara bi bakın bakalım ne göreceksiniz....hepsinin ortak noktası güzel saçlara sahip olmalara...kaliteli ve dökülmeyen saçlara...gür saçlara....

şahsen benim yakın çevremde de durum böyle....tabii saç kadar yüz hatları da önemli ama saç çok belirleyici...bugüne dek güzel ve uzun saçlara sahip güzel yüzlü kirli sakallı bi erkeğe hayır diyebilecek bi kız görmedim...
Gür saçlara değil, bakımlı saçlara sahip olmak çekicidir.
kel ya da seyrek saçlılara yüzü ve vücudu iyiyse karizmatik denir.
kadın ya da erkek farketmez. görüntü açısından saç çok önemli.
karizmatik olmayla yakışıklı olmayı birbirinden ayıramayanların anlayamadıkları gerçek.....

jason statham sadece karizmatik...çirkin de deil tabi ama yakışıklı da deil...ayrıca tamamen kel de deil...ama yakışıklılığı ile öne çıkmış erkeklerden deil...bruce willis gibi karizmasıyla öne çıkmış bi erkek...ve genelde erkeklerin beğendiği bi erkek...bugüne dek jason statham delisi bi kız görmedim....çoğu adını bile bilmez...

ayrıca jason statham tamamen kel deil...ve istisna bi tip...adam sarışın ve düzgün hatlara sahip....bu da kelliğin yarattığı olumsuz durumu kapatıyo bi nebze olsun....ama diyorum adam yakışıklılıktan ziyade karizmatik..

ben tom cruise'u, brad pitt'i, justini filan örnek veriyorum adamlar bana jason diyo...yeşilçamda bile kadir inanırın, cüneyt arkının, tamer yiğidin filan dönemlerine bakın en baba gençlik dönemlerinde hepsi gür ve güzel saçlıymış....

özetle saçın ne kadar iyiyse o kadar yakışıklısındır...cilt ve yüz hatları kadar önemli...
bir adam saçını 3 numara yaptığında bile yakışıklı oluyorsa o adam gerçekten yakışıklıdır. saç olayındaki önermem bu benim.
Kendimi ispat olarak sunabileceğim su götürmez gerçek. Ulan saçlarım tam kıvama giriyor, güzelleşiyorum sonra uyuz bir öğretmen saçlarımı kestirmem için dikte ediyor. Devlet otoritesine karşı gelinmez diyerekten kestiriyorum ve birde bakmışsınız o yakışıklı çocuk gitmiş yerine kel bir maymun gelmiş.
Kızlarda da aynı durum geçerli .uzun saç=güzellil.zaten bişeyleri (çirkinliği)gizlemek için uzatılıyo saç.
bi erkek saçlarına gerçekten özen gösteriyorsa zaten baştan kazanmıştır. he tabi birde 3 numara saçın yakıştıkları var. onlar insan değil arkadaşlar. evet.