bugün

Parası yoktur. Başka açıklaması olamaz.
yanlış önerme. yakışıklı olsa buradan kız düşürmeye çalışmaz, kızı çoktan düşürmüştür şimdi sigara yakmış tavana bakıyordur.
Neden güzel kızların yanında çirkin herifler var sorunsalını çözmeye çalışmaktan sıkılmış erkektir, başka yollar bulurum hemde sıkıntım gider diyerek yazar.
Sosyal fobi sahibi biridir.
Benimdir. Ne var oğlum kendimize göre bir çekiciliğimiz var herhalde yani tamam çok yakışıklı olmasam da sempatiğim bence. Bu konuda tartışma kabul etmiyorum. Tamam sus!
Bence sözlüğe insanlarla muhabbet için değil normal sözlük için gelmiştir. Şahsen ben o yüzden geldim buradan kız düşürmeye gelen insanların aksine gayet sözlüğe yazmaya geldim.
hiş de sosyal fobi sahibi kişi değildir bikerem...sosyal fobisi olan adam sahneye çıkıp şarkı söyleyebilir mi ya.. tamam tamam ben değilim bu..
olm bi an aynaya bakmaya gittim, baktım geldim, fekat o dediğiniz değilim ben.
sözlükte yazar olmak için gerekli kriterlerin dışında kalan özelliktir.

yazar olabilmek için yakışıklı/güzel/çirkin/aptal/sevimli olup olunmadığına bakılmaz-bakılmamalı.
ulan yakışıklı olmakla ne alakası var diye düşündüren önerme. illa yakışıklı olunca salak mı olmamız lazım, ayna önünden ayrılmamak mı lazım dedirten durum.
dip edit: yakışıklıyım, yazıyorum da. seviyorum sözlüğü de sorun yok yani.
Biz yakışıklıların da yazmaya ve okumaya ihtiyacı var. Aksi taktirde sadece yakışıklı olurduk bir işe yaramazdı. Hem yakışıklı hem kültürlü olmalıyız. Sabah sözcü gazetemi alır okurum, akşamüstleri ingilizce kitaplar okur fitness sporumu icra etmek için evden çıkarım, gece günün yorgunluğunu sözlükte atarım. Bizler de insanız.
öyle bi arada bakıyorum işte bizim tipsizler ordusu ne yazmış diye. *
tamamen can sıkıntısındandır. bir nevi vakit öldürmek.
Yakışıklı veya çirkin bir şey ifade etmez ki. Yeterki dertli veya yazacak bir şeyler bul gerisi geliyor zaten. Önemli olan okunacak kişileri bulmakta. Rastgele misali.
güzel ayaklı kadınlar ile tanışmak istiyor olabilir. *
Yoktur.
Aynaya bakıp da yakışıklı olmadığını düşünen insan olduğunu sanmıyorum ama kriter olarak bariz yakışıklı birini referans alıp ona göre kıyaslarsak ve sonuç pozitif çıkarsa o zaman sözlükte yazma nedenlerini sorgulayabiliriz.

Güzellik ve yakışıklılık kişiye verilen bir şey ama iletişim kurma kapasitesine sahip olmak bambaşka bir şey.

Kadınlar iletişim kurmasa da doğal olarak talep görüyorlar. Hele de güzel ve çekici bir kadın için konuşuyorsak tabir caizse "yıkarlar orayı " ama erkek yakışıklı da olsa iletişim kuramıyorsa kendine güveni yoksa sadece tip ile bir yere kadar.
Olanları da kızlar kaçırıyor.