bugün

götü kaldıracak durumdur.
dün annesi eski kız arkadaşımı istemeye gelmiştir. Kızın anlattığına göre adam pilottur, çok yakışıklıdır ancak lise sonda okuyan götü boklu bir kızı annesi aracılığıyla istemiştir ve kız hiç düşünmeden reddetmiştir. (bkz: yersen)
mirc icq gibi ortamlarda pilot ayağı yapılması ile nice karı kızın sikilmesini algoritmik olarak açıklayan bekar kadın hülyası.
(bkz: adım hakan türk hava yollarında pilotum)
(bkz: yakışıklı bir pilot tarafından istenmek)
(bkz: yakışıklı bir pilotun istemeye gelmesi)
gibi daha doğru alternatifleri olan cümle.
Allah hayır etsin.
-Hamdi* abi bi maruzatım olcaktı.
-Buyur yiğenim, nedir derdin?
-Abi biliyon bu sene deve kesemedik bari kız isteyelim.
-Tabii koçum, helal süt emmiş bi hostes olsa olur mu?
-Elin ayağın olurum Hamdi abi, ne demek.
(bkz: gelindim)
(bkz: sürekli olarak geliniyoruz)
Pilotun Çok Seçici Davranıp Kimseyi Kabul Etmemesi Tabiri Yerindeyse Gül Bahçesinden Geçip titan arum bitkisine kanaat etmek .
(bkz: titan arum (amorphophallus titanum))
Başıma birkaç kez gelmiş olay.
Defalarca pilotlar yazdı da.

Övünülecek bi taraf yok.

Ne pilotlar biliyoruz iki gram insanliktan yoksun. Burda adamın yakışıklılığı değil, insanlığı önemli. Aa pilotmuş deyip de atlamamak lazım. Ayrıca öyle aman aman maaş da almıyorlar. ( jet pilotları için söylüyorum)
--spoiler--
bugün bir istemeye gelindim bir istemeye gelindim sormayın dostlar
--spoiler--
efes üniversitesi mi yoksa tuborg teknik meslek yüksek okulu mezunu bir pilot mu? diye sorduran durumdur.
- seviyorum veriyor musun?
- ağlıyorum veriyor musun?
- istiyorum veriyor musun?
- cevap ver veriyor musun?

(bkz: vecihi)

http://www.youtube.com/watch?v=4Qh8VZ7sTG8

- peki öyle olsun..
eğer daha 18 yaşında yaşanılan bir durumsa yaşayanı pek fazla etkilemeyen bir olaydır. hatta istenilen kızı havaya sokup "yaaa 18 yaşındayken pilot istiyorsa, birkaç sene sonra kimler ister beni kim bilir" diye düşünmesine yol açabilir. ama yıllar geçtikçe hayal kırıklığı kaçınılmazdır. bırakın pilotu, sadece lunaparkta çarpışan araba kullanabilen biri bile çıkmayabilir.
Uçuşunuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Uçuş boyunca ikramlar arasında bol tuzlu kahve olacaktır. Kemerlerin sıkı bağlanıp pot kırılmaması önemle rica olunur.