bugün

yahudilerinde insan olduğu gerçeğidir anti semitist kardeşlerim.
tabi siz anti semitistler anlamıyorsunuz bunu
anti semitizm doldu sol taraf

neyse sizi şu satırlarla başbaşa bırakıyım.
--spoiler--
beni aşağıladı, yarım milyondan etti,
zararlarıma güldü, kazancımla alay etti,
halkımı hor gördü, işlerimi köstekledi,
dostlarımı soğuttu, düşmanlarımı kızıştırdı.
neden yaptı bunları peki?
ben yahudiyim de ondan.
yahudinin gözü yok mu?
yahudinin elleri yok mu?
organları, boyu, posu, duyuları, duyguları, heyecanı yok mu?
aynı yiyecekle beslenmiyor mu,
aynı silahla yaralanmıyor mu,
aynı hastalıklara yakalanmıyor mu,
aynı ilaçlarla iyileşmiyor mu,
aynı kışın ve yazın üşüyüp, ısınmıyor mu?
farkı ne hıristiyan insandan?
etimiz kesilince akmaz mı kanımız?
gıdıklanınca gülmez miyiz?
zehirlenirsek cıkmaz mı kanımız?
peki ya bize haksızlık ederseniz öcümüzü almaz mıyız?
her şeyde size benzediğimize göre,
bunda da benzeyeceğiz tabii.
yahudi hıristiyana haksızlık edince,
karşılığında göreceği iyilik ne? intikam!
hıristiyan yahudiye haksızlık ederse,
hıristiyan örneğine göre karşılığı ne olmalı?
intikam tabii!
hainlik etmesini sizden öğrendim,
yine size uygulayacağım.
bu işi sizden çok daha iyi yapacağıma da güvenebilirsiniz.
--spoiler--
insanlığın amına koyan insanlardır.

(bkz: masonluk)
(bkz: anti siyonizmi anti semitizm sanmak)
yok ben anlıyorum bunları hepsinin patronu yahudi. okuduğu içtiği kullandığı konuştuğu şeylerin bir çoğunda bildikleri veya bilmedikleri yahudilerin imzaları var. bende olsam altan altan kıl olurum. sonra fırsatını buldumu fırinlara felan atar sabun yaparım! yok lan ben olsam o kadarını yapmam sonuçta bende bir yahudiyim.
(bkz: insan)
yahudilerin görüşü budur zaten. ama fark şudur: yahudi olmayanlar , yahudilerin görüşlerine göre insan değildir. onların inanışlarına göre yahudi olmayanlar (bkz: goyyim), canı, malı, namusu ele geçirilecek ve katledilmesi gereken hayvanlardır. inandıkları din bunu emrediyor onlara:
(bkz: yahudi olmayanlar hayvandır)
dünyada empoze edilmiş bir görüş var, o da müslümanlar teroristtir görüşü. sağlıklı bir bünye buna inanmaz, çünkü kişiler terörist olmayı seçer bunun dinle bir alakası yoktur, islamı karalamaktan başka tabi ki. eğer ki bu görüşe ortak olmuyorsanız, yani müslümanlar teroristtir gibisinden bir şey söylemiyorsanız yahudilerin hepsinin siyonist düzeni destekleyen kimseler olduklarına inanamazsınız. bunu yaptığınız takdirde siyonist düzenin amacına ulaşmasına yardım etmekten başka bir halt yapamazsınız. siyonizmin temel olaylarından birisi dünyada bir kargaşa bir kaos yaratmaktır, zerre kadar çalışan bir beyin dünyadaki bir çok karışıklığın etnik ve dini farklılıkların yarattığı çatışmalardan çıktığını bilir, geri kalan problemlerde karı meselesidir zaten. hal böyleyken siyonist düzen etnik ve dini farklılıkları kullanarak sorun çıkartıyor.
biz ne kadar böyle düşünsek te bu önermeye öncelikle yahudiler inanmamaktadır.
biz "yahudiler de insandır" desek te, onlar "yahudiler insandır" derler.
"biz tanrı'nın çocuklarıyız, geri kalanlar orospu çocuğudur" derler.
yaşasın zalimler için cehennem.
cümledeki de bağlacını koyma gereği duyan kişiden daha insandırlar.
"yahudler de insandır"
"kürtler de insandır"
"zenciler de insandır"

bu gibi cümleler kurmak dahi insanlık ayıbıdır, vicdandan yoksun olmaktır.
insan dogmakla insan olmak farklı şeylerdir, insan olan digerini kendinde farklı diye hayvan yerine koymaz, digerlerinin yoksullugu ile zenginleşen digerlerinin acıları ile mutlu olan kendi çocugu rahat etsin diye başkasının evladına kıyan insan olamaz, siz insandan ne anlıyorsunuz oda farklı bir konu.
birbirlerine insanlık bahşeden bok sürüsünün uzaktan yaklaşan kokusudur.

insanlar kendilerini dinleriyle açıklamaktan ve yüceltmekten vazgeçmedikleri sürece insanlıklarını kendi elleriyle boğacaklardır.
(bkz: einstein detected)
muslumanlar da insandir...
Turkler de insandir...
vs.
vs.

Mal misiniz afedersiniz? Yani 3 kurusluk beyin olmasi lazim boyle sacma bir cumle kurabilmek icin... Tabi ki de insandir...

gerci soyleyeni de biraz anliyorum, ben de yahudiyim... Insan muamelesi gormeyince bazi yerlerde mecbur belirtesi geliyor insanin...

Goruyorum insanlar yahudilerle ilgili bilip bilmeden atip tutuyor... yok yahudier bebek kani icermis, yok masum insanlari oldururmus, yok hirsizmis, yok siyonistmis vs. vs.

Cehalet kardesim bunlar, yahudiler bir insandan daha insandir... Her gun gazetede vergi kaciran, hirsizlik yapan binlerce kisi var... Kac yahudi cikti biri bana soylesin?

Neden elemanlar yahudi patronlar altinda calismak istiyor onu da birisi bana aciklasin...

nasil oluyorda, israelde filistinli cocuklar bedava saglik hizmeti aliyor, ameliyat ediliyor, birisi izah etsin lutfen...

Bu kadar nefret ettiginiz bu yahudiler, nasil olmus su anda yazi yazdiginiz bilgisayarlari yapmis? Cok kaka insanlar onlar... hmmm...

Birisi aciklasin bana, nasil oluyorda bu ugn alinan butun nobel odullerinin yarisi yahudilerdir?

Bana izah edin, nasil oluyorda amerikadaki beyaz profesorlarin ve doktorlarin yarisi yahudi?

Birisi bana gercekten sunu izah etsin, nasil oluyorda dunyanin her yerinde eziyet edilen yahudiler, dunyaya belki de oteki butun milletlerden daha fazla sey katti?
Bu kadar asaglik bir irk nasil oldu da dunyaya ve insanliga karsiliksiz sevgi besleyerek en iyi hale getirmeye calisti???

Yahudilerle ilgili atip tutanlar utansin...
hitler ve stalin bir barda oturmaktadırlar. bir adam içeri girer ve barmene "bunlar hitler ve stalin değil mi?" diye sorar.
barmen "evet, onlar" der.
sonra adam onlara doğru yürür ve sorar: "selam, ne yapıyorsunuz?"
hitler cevaplar: "3. dünya savaşını planlıyoruz."
adam sorar: "gerçekten mi? neler olacak?"?
hitler: "bu sefer 14 milyon yahudiyi ve bir bisiklet tamircisini öldüreceğiz" der.
adam sorar: "bir bisiklet tamircisi mi???!"
hitler stalin'e döner ve der ki: "gördün mü, sana kimsenin 14 milyon yahudiyi takmayacağını söylemiştim!"
dinde zorlama yoktur beyanından yola çıkarak elde edilecek başlık ismidir. dinde zorlama yoktur ibaresi seçilmiş olan dinin içerisinde barındırdığı kuralları uygulamanın cebrîliğinden ziyade, şahsın mensubu olacağı dini seçme sırasındaki özgürlüğüdür.
evet, insan görünümlü şeytanlardır.****
(bkz: esfel i safilin)
Birtakım insan hata yaptı diye bu kitlelere mal edilmemeli. Anne Frank filmini izleyin beni daha iyi anlıyıcaksınız.
Yahudilerin ahvali, durumları Kur'an-ı Kerim' de bildiriliyor. Şunu belirtmek gerekir ki islam'da hüküm daima çoğunluğa göre verilir, bazıları da yahudi oldukları halde insan öldürmek istemeyenler de çıkabilir. Bundan dolayı Yahudi halkı diye tümünü kastetmek de doğru değildir. Ama hepsi imansızdır, islam' a girmeyen herkes nedir? Kafirdir. Şimdi kafir ile Müslüman arasında orta yer var mıdır? Yok. Cennet ile Cehennem arasında orta yer var mıdır? Yok. Araf vardır, orası sevapları günahları denk gelen müslümanlar içindir. Biraz beklerler orada; bekleme sıkıntısıyla günah biraz aşağı iner de sevap biraz yukarı çıkar da Cennet' e gitsin. Araf, Müslümanlar içindir. Cennet Cehennem arasında orta yoktur. imanla küfür arasında bir ara var mıdır? Yoktur.