bugün

yahudiler de insandır

muslumanlar da insandir...
Turkler de insandir...
vs.
vs.

Mal misiniz afedersiniz? Yani 3 kurusluk beyin olmasi lazim boyle sacma bir cumle kurabilmek icin... Tabi ki de insandir...

gerci soyleyeni de biraz anliyorum, ben de yahudiyim... Insan muamelesi gormeyince bazi yerlerde mecbur belirtesi geliyor insanin...

Goruyorum insanlar yahudilerle ilgili bilip bilmeden atip tutuyor... yok yahudier bebek kani icermis, yok masum insanlari oldururmus, yok hirsizmis, yok siyonistmis vs. vs.

Cehalet kardesim bunlar, yahudiler bir insandan daha insandir... Her gun gazetede vergi kaciran, hirsizlik yapan binlerce kisi var... Kac yahudi cikti biri bana soylesin?

Neden elemanlar yahudi patronlar altinda calismak istiyor onu da birisi bana aciklasin...

nasil oluyorda, israelde filistinli cocuklar bedava saglik hizmeti aliyor, ameliyat ediliyor, birisi izah etsin lutfen...

Bu kadar nefret ettiginiz bu yahudiler, nasil olmus su anda yazi yazdiginiz bilgisayarlari yapmis? Cok kaka insanlar onlar... hmmm...

Birisi aciklasin bana, nasil oluyorda bu ugn alinan butun nobel odullerinin yarisi yahudilerdir?

Bana izah edin, nasil oluyorda amerikadaki beyaz profesorlarin ve doktorlarin yarisi yahudi?

Birisi bana gercekten sunu izah etsin, nasil oluyorda dunyanin her yerinde eziyet edilen yahudiler, dunyaya belki de oteki butun milletlerden daha fazla sey katti?
Bu kadar asaglik bir irk nasil oldu da dunyaya ve insanliga karsiliksiz sevgi besleyerek en iyi hale getirmeye calisti???

Yahudilerle ilgili atip tutanlar utansin...