bugün

Berat albayrak'ın Twitter hesabından bildirdiği ve kendisinin sevindirik olduğu durum.

Yasal yoldan, resmi ve tapulu toprakların yabancılara satılmasıdır.

(bkz: ne anlarsan).
Ben olsam vatan toprağı yabancıya satılıyor diye sevinmezdim. akp'liler kadar milliyetçi, dindar, şahsiyetli, onurlu ve zeki olmadığım için empati kuramıyorum. Neden sevinirler ve karşı çıkmazlar bilmiyorum.
bakalım akplilerin uğramadığı başlıklar kategorisine girecek mi..

ülkeyi satmak tam olarak böyle oluyor işte..

gidin egenin, akdenizin en güzel sahil beldelerine bakın, ev kiralarsınız sahibi fransız çıkar mesela..

şaşırmayın..

bu daha başlangıç..
Yabancı derken; bedevilere satış yapılıyor.
Yakında biz azınlık olacağız, galiba. Bu çağdışı insanları hangi Avrupa ülkesi kabul edecek? Mecburen bize geliyorlar ve bunu da bir başarı olarak görüyoruz.
Avrupa'da vatandaşlık almak için dil bilmek de yetmiyor artık.
Kültürüne tarihine değerlerine de sahip çıkıp özümsemeniz lazım. Bunlar Avrupa da ev almak değil öpücük verse bunları Avrupa bünyesine kabul etmiyor, artık olanlardan da kurtulmak istiyor.
Sen iktidar olarak dövize savaş açtık de.

Dövizleri kullanmayın hepsini bozdurun de.

Sonrada devletin bakanı olarak;

- binlerce konut satışından, bilmem kaç milyon avro döviz gelişi sağladık de.

Şurada akçıların düşünmesi gereken çelişki şudur;

Dövize savaş açan malum iktidar partinin, vatan topraklarını satarak döviz elde etmesi, dövize karşı yapılan bir hamlemidir? Yoksa kendi vatanına milletine açtığı savaşmıdır?

Kabul ediyorum ki, bu saatten sonra midenizin bayağı geniş olması gerekir sevgili rte seviciler.

Size hakkımızı helal etmiyoruz.
ülke iyice pazar'a döndü amk. gelen geçen uğramışken bir şeyler almadan gitmiyim diyor sanki.