bugün

sevdicek olmasa düşünebilirdim. beleş eu vatandaşlığı amk.
muhtemelen analdan çalıştığı için çok riskli hadisedir. evet..
ilk başta zor olsa da sonradan alışılacak durumdur, eğer kadın Almanya gibi gelişmiş bir ülke vatandaşıysa size sınırsız kalma hakkı verilecek durumdur.
Mürsel gibi inernational sulara açılıp kanada vatandaşı bir hatuna yazılıp göçmenlik olaylarını kovalamak istiyorum.
Ahlaklı namuslu türk kızı ile uğraşmaktansa Şu zamanda evlilik için en uygun hamledir.
bir zaman sonra, "dilleri var bizim dile benzemez" diye kafaları taşa vurduracak evlenmedir.
Söz konusu kadın gelişmiş ülke vatandaşıysa yapılmalı.
72lik belcikali teyze ve 26lik coban ali'nin aski bir yana, sarah ile musa aski gibi bir efsane askin etkilerini, millet olarak daha yeni yeni uzerimizden atiyoruz . herseyden once, kultur uyusmazligi var, bunu bir kere o kafana sok bebegim tamam mi? ne oldu bizim de yabanci kiz arkadaslarimiz oldu ama ileri derece gecimsizlik sebebi ile yollarimizi ayirdik hepsi ile. sevilmez demiyorum seviliyor , yoksa arif erdem gibi bir gece efsanesi ispanyaya gidip cilbirlarla hastanede takimdan atilma adina fingirder mi idi? hayir ama sonucta ne oldu geldi ve bir turk kizi ile evlendi ve nur topu gibi bir evlat dunyaya getirdi; mehmet akif erdem. e simdi evlense idi ispanyolla, ne o oyle mehmet andres david erdem; yakisti mi ?
-ama o yabancı
-olsun evlenince tanışırsınız..
en babaları ebeveyn veya dünür kaynaklı pek çok soruna hazırlıklı olunması gereken durumdur. ha bazen kendi kadınımız bize yabancı, orası ayrı.*
Yabanci erkekle evlenmek ne ise odur.
dogacak cocuk ruyalarını turkçe mi gorecek ecnebice mi sorularını aklıma getiren durumdur.
dogacak olan cocuga isim koymada en fazla sorun yasanilacak olaydir. birisi ahmet,ayse diye dusunurken digeri steven, sam denizlerinde yelken acmaktadir.
zenci olması halinde büyük bir ihtimalle sütlü kahve renginde çocuğa sahip olunacaktır. bence süperdir!
rus, ukranya, çek kızlarının ilk sıralarada tercih edildigi evlilik türüdür. sanırım türk kızlarının kaldıramdıgı nokta onların da türk erkeklerini begenmesi...*swh~ ~
kendi ülkelerinde kıllı ve insanlıktan bir nebze nasibini almamış olan insanların bulunmamasından dolayı eksikliğini duyan turistlerin gerçekleştirdiği bir zoofili fantezi türüdür.özellikle bodrum ve türevleri yerlerde bu tarz şeyler ile karşılaşılması mümkündür.bana baktı demek ki verecek" biçiminde gelişen akıllara zarar akıl yürütmenin sahibi türk erkeği'nin sahiden inandığı, böyle dana bir genellemeye gitmeyi kendine yakıştıramayan kalan kısımın da -en azından- umut ettiği varsayımından yola çıkarak sonu hüsranla bitecek evlilik oyunu....
cocukları olursa 2 dili birden duyarak büyümesiyle beyin bulanması * gecirebilme ihtimali olan cift.