1. 1.
  5 buçuk yıl sony Xperia z2 kullandıktan sonra geçtiğim, fazlasıyla memnun kaldığım ikinci akıllı telefonum. Z2 bi 5 yıl daha gidecek gibiydi ama ses çıkışı beni tatmin etmiyordu, ablamın telefonu bozulmuştu, telefonsuz kalmıştı, ona verebilirdim sony'i ve ben xiaomi'yi çok seviyordum. Piyasada fiyatına oranla alabileceğiniz en iyi telefon olabilir, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ben uzun kullanım gerektiren bir şey almışsam uzun uzun araştırıp karşılaştırıp her şeyini öğrenip alırım çünkü. Her yönüyle fazlasıyla tatmin etti beni.

  Yalnız 2 hafta oldu hala klavyeye alışamadım, swiftkey indirdim yine olmuyor anlamadım elim alışamıyor. Ekstra dikkat etmeden yazarsam şöyle oluyor, aynı paragrafı yazayım mesela:

  Ylanız 2 haft aoödu hla aklavyeye alışamadım, swiftjey şndirdim tine olmuyor aanlamdım ekim lışamıyoe.

  Gibi.

  Sırf bu yüzden çok üşeniyorum yazmaya, pes edip ses kaydı atıyorum bazen.
  3 ... utraya mokri
 2. 2.
  Bir 5 yıl da şahsımın Sony xperia z2 kullanımı sonrası almayı düşündüğüm telefondur.

  Sar değeri yüksekmiş xiaomi’lerin öyle okudum fakat note 8 bu listede yoktu.

  Umarım yakın zamanda alabilirim.
  4 ... seize the day
 3. 3.
  pro versiyonunu almak çok daha mantıklıdır. 6 yıldır sony xperia z2 kullanıyorum hala taş gibi hala kasma yok. 64 gb sd kart ile destekliyorum. ancak ben de pro almayı düşünüyorum 2200'e migros'tan.
  1 -1 ... dertler derya olmus
 4. 4.
  Almayı düşündüğüm telefondur. Kamerası konusunda emin değilim. Kamerası daha iyi olsaydı hiç düşünmezdim.
  ... alakasiz entry
 5. 5.
  Kendisiyle 2 gündür seviyeli bir ilişki içerisindeyiz. 7 senedir boktan boktan telefonlar kullanan, hatta en son tuşluya düşmüş biri olarak şok içerisindeyim. Bu paraya bu perdormans, valla bravo. Bir tek mutfağa gidip yemek yapmıyor, onun da aplikasyonu vardır muhtemelen.
  1 ... double cross
 6. 6.
  Oğluma geçen hafta hediye aldım..

  ilk gün okulda toplamışlar telleri..

  Pazartesi deneme sınavı kötü çıkınca tüm kolejin..

  içim yanıyor eşşoku eşşeğin babası kırık tel ile takılıyor..
  -3 ... gezdimgordumyenildim
 7. 7.
  Sabah %95 şarjla evden çıktım. yolda bluetooth kulaklıkla müzik dinledim (yarım saat servise yürüyor, sonra da 45 dakikada servis ile iş yerime gidiyorum), servise binince non-stop oyun oynadım. iş yerinde gün boyunca nette gezdim, whatsapp konuşmaları yaptım, değişik temalar indirdim, o app senin bu app benim gezdim, sonra mesai bitimi servise bindim, oyun oynadım, servisten inice eve kadar yarım saat daha müzik dinledim.

  Şarjı %49'du.

  Bataryası için diyeceklerim bu kadar.
  2 -1 ... double cross
 8. 8.
  Hepsiburada dan sipariş ettiğim telefon. inşallah hıyar yollamazlar.
  1 ... napacuhh
 9. 9.
  xiaomi redmi note 8
  1 ... jimmy tudeski
 10. 10.
  1 yılı aşkın süredir bu modelin kullanıcısıyım ve şunu söyleyebilirim ki bir sonraki telefonum asla xiaomi olmayacak. donanımsal anlamda idare ediyor * ama yazılımsal anlamda facia bir telefon. en basitinden sim karta numara kaydedemeyen, editleyemeyen, bunun yerine google uygulamasından bulut üzerine kaydetmenizi dayatan. çağrı sırasında interneti kapatan ve açabilmek için 3. parti uygulama bulmanız gereken *. telefonun kendi içerisinde gelen temel uygulamalarında (dosya düzenleyici, alan temizleyici vs) karşınıza reklam çıkaran bir garip telefon. ayrıca bataryası fena sayılmasa da telefonun internet verici modunu aktif ettiğinizde şarjı su gibi içiyor nedense.

  edit: telefonum pro versiyon değil. başlıkta yazdığı gibi. belki pro'da bu sıkıntılar yoktur bilemem. ancak bu modelde yaşadıklarımdan sonra xiaomi'ye tekrar para vermeye korkarım.
  1 -1 ... krosis