1. 1.
  gerçek bir hikayeden çıkılmış olsa da, ''illaki her hikaye çekilip de, bu tarzın sevenleri, tarza lanetler mi yağdırmalı'' diye düşündüren film. bir iki kanlı sahne, yapma oyunculuklar, klişe sahneler dışında, boş sahneler bütünü. biz de, geçen sene bayram vakti, bir sürü insanın canına kast eden iki tane insan diye adlandırılmaması gereken ve de o kadar masum insanı, yok yere öldüren cani vardı, yapsınlar filmini de, görsünler '' based on a true story'' ibaresini.
  ... faidelibilgi
 2. 2.
  berbat bir film bence.
  -1 ... m ilginc olsun istedim
 3. 3.
  iğrenç bir korku filmi izlemek istediğimde imdadıma yetişir hep. klişeler, salaklıklar, herşey bu filmde. sakın izlemeyin.
  1 ... nebkheperouri
 4. 4.
  2005 avustralya yapımı başarılı bir gerilim filmidir. yani film müthiş değildir aslında ama senaryosunun gerçek bir hikayeye dayanması insanı ürkütüyor. avustralya'daki adam hakkında dava açılmış ama yeterli kanıt bulunamamış ve kızlardan hala bir haber yokmuş ve hiçbir iz bulunamamış.
  filmin bir de sözü vardır :
  30,000 are reported missing in australia every year. some are never seen again.
  90 % of them are found in a month.
  how can you be found when no one knows you're missing
  türkçesi :
  avutralyada her yıl 30.000 kayıp insan rapor edilmektedir.bazıları hiçbir zaman bulunamamaktadır.
  %90 kadarı 1 ay içerisinde bulunmaktadır.
  hiçkimse sizin kayıp olduğunuzu bilmiyorsa nasıl bulunursunuz.
  ... rivne
 5. 5.
  "gerçek olaylara dayanmaktadır" dese de aslında sadece gerçek olaylardan esinlenilmiş bir kurgu. film kötü mü? kesinlikle değil ama filmin başında izleyiciye bir gaz verip sonunda ise tekmeyi basması sinir bozucu oluyor.
  hikayesi yine gerçek bir olay olan texas katliamına benziyor ama bunun filmi biraz daha yumuşak ve ilk 40 dakikayı saymazsak sonuna kadar gerilimi muhafaza ediyor. hollywood tarzında çekilmiş olması da filmin izlenebilirliğini ve sürükleyiciliğini arttırıyor.
  taşralı bir adamı canlandıran john jarratt rolünde çok başarılıydı.
  ... shishkabob