1. 1.
  kablosuz ağ adaptörü.
  eğer ki dizüstünüzde wireless özelliği yoksa - ki muhtemelen 2003 öncesi falandır - kablosuz modemle bağlantı kurmanızı sağlar. pc card olanı da mevcuttur. usb olanı da.
  2 ... leblebi tozunun hastasiydim
 2. 2.
  kablosuz destek içeren modemle bağlantı kurabilen tüm cihazların genel ismidir. harici anten takılabilenlerini ısrarla arayınız.

  (bkz: usb wireless adapter)
  (bkz: pcmcia wireless adapter)

  (bkz: omni directional antenna)
  (bkz: yagi anten)
  (bkz: panel anten)

  ayrıca (bkz: network stumbler) (bkz: usr iband)
  (bkz: us robotics) (bkz: linksys)

  (bkz: wireless antenlerin güç değerleri)
  (bkz: gürültü şiddeti ve kayıp)

  (bkz: rg316) (bkz: rg178) (bkz: sma)

  (bkz: desibel) *
  son olarak (bkz: uzak mesafelere wireless bağlantısı kurma)
  1 ... yoga yapan mistiq kedi
 3. 3.
  (bkz: us robotics maxg)

  uzaktan bağlantı sağladığım ikinci adaptörümü de iyi bağlantı sağlamak amacıyla yaptığım denemelerle bozdum. kapağını açıp pringles kutusu içerisine yerleştirdiğim aygıt sanırım öyle hassas ki el temasında bile zarar görebiliyor. kullandığım laptopımda wireless kartı yeterince iyi olmadığından bu tarz denemeler yapıyorum ama şimdiye kadar başarılı olduğum söylenemez.

  internette araştırdığım anten yapımları ilgimi çekse de laptopımın wireless kartına girişini bir türlü çözemedim. nasıl bir çözüm olabilir, hala merak etmekteyim. *
  ... pringles
 4. 4.
  airties 300 mbps kablosuz usb adaptörü air 2410 un piyasadakilerin en iyisi olduğu ve n hızlı bağlantı sağladığı test edilmiştir. fiyatı media markt'ta 99 liradır.
  ... pringles
 5. 5.
  masaüstü bilgisayarı kablosuz ağa bağlamak için almayı düşündüğüm ve hakkında bilgi almam gereken adaptör. bu adaptörler bir laptop kadar(laptop 2010 yılında aldığım dell marka bir laptop ) kablosuz ağ görebilir mi? örneğin airties 2315 modeli laptobun gördüğü alandan daha fazlasını mı daha azını mı görür? usb adaptörleri bilen, kullanan birisi bilgilendirebilir mi bu konuda?
  1 ... dalgamaya