bugün

alan kişiye büyük bir sevap kazandırır. tabiri caizse yaşayan bir melektir bunu satın alan insan. ona sonsuz bir şekilde güvenebilirsiniz, sevgiliyseniz onunla evliliğe kadar gidebilirsiniz. kendisinden size hiçbir zaman kötülük gelmez.
kesin idm'ye de para vermiştir.
iyilik yapmıştır.
inşallah toptur.
memleketinin kadastro çalışmaları yapılan yazar.*
http://galeri.uludagsozlu.../winrara-para-veren-adam/
mevzu bundan ibaret abiler, sormayın lan artık :( (#15128121)
panda antivirüs programına da 1 yıllık üyelik almak üzere para ödemiştir.
geçen internetten program indirdim, sıkıştırılmış dosya, haliyle winrar'la açıldı. sonra açılırken uyarı mesajı geldi, benim aklıma winrara para veren adam geldi, buruk bir tebessüm ettim sonra kendi kendime.
aynı zamanda antivirüse de para veren biri olabilir. hatta ve hatta windows 95 ve 98 orijinal kutusuyla ve cdsiyle rafında durmaktadır.
nicki gerçekten güldürebilen yazardır.
gülmekten duvara kafa attıran nike sahip yazar.
http://www.win-rar.com/bu...ndex_shop.php?AffID=77620
niki gerçekse muhtemelen avafind ve internet download manager gibi diğer basit programlara da para basmış olan adamdır.

takdir etmek lazım...
+ şu nedir. pahalı.
- bilim adamı. cem yılmaz.

buradan yola çıkarsak neden para verdiği anlaşılacaktır.
Keriz değildir.
Diyemiyorum, bildiğin keriz lan bu. Hayır yani "bilgisayar programına para mı verilir la" kafasında biri değilim ama winrara da para mı verilir anasını...
Neyse, yapmış bir kerizlik, olsun biz onu öyle de severiz.
gezginlerden haberi olmayan adamdır.
--spoiler--
winrar satılıyor mu ? tövbe yarabbim.
--spoiler--
Hak edene emeğinin hakkını veren yazardır. Winrar' ı indirdim, artık beleşe kullanırım dememiş ve gitmiş satın almıştır. Geleli 337 gün olmuşken hoş geldin demek de abes kaçabilir kendisine.
kaç taksit kart geçmiş diye tırım tırım internette banka hesapları araştırılan şahıs. (bkz: aranan adam)
nefes almak için bile para vermeye hazırdır kanımca. leyla ile mecnun arda lan bu.
Balta girmemiş bir ormanda, umumi helaya işemek için para veren adamdır.
(bkz: #15290929) abartmış yazar.
(bkz: good guy greg)
winrar ın velinimetidir.
hem ronaldo hakkındaki "türk olsaydı..." yorumlarıyla, hem de yaratıcı kullanıcı ismiyle beni neşelendirmiştir.
hee, eğer kullanıcı ismi çalıntıysa tüü kalıplarına tüküreyim ben onların. *