bugün

hayatımda duyduğum en iyi marşa sahip takım. durup durup sürekli söylüyorum, hele ki arkadaşlarınız arasında da west ham united sempatizanı olanlar varsa, hep bir ağızdan avaz avaz söylenir. candır.

I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
They nearly reach to sky
And like my dreams they fade and die

Fortune's always hiding
I've looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air

United ! United ! United !
alt yapısı ile nam salmıs londra kulubu ki bir çok yıldız oyuncu kazandırmıstır dunya futboluna.
(bkz: frank lampard)
(bkz: rio ferdinand)
(bkz: joe cole)
(bkz: jermaine defoe) v.s
(bkz: green street hooligans) bu filmden sonra bu takıma karşı bir sıcaklık hissetmemek mümkün müdür dostlar?
Bilic'i kovarlar artık bu sene.. geçen sene de gruplara kalamadan elenmişti bunlar. Bizim bildigimiz ingiliz futbolu mart ayına avrupa da fire vermeden girerdi. Son iki senedir west ham yüzünden daha bismillah derken, ağustos ayında fire veriyorlar.

(bkz: siktin ülke puanını eyledin viran)
green street holigans ı izleyenlerin izledikten sonra bi an kendini taraftarı oldukları zannettikleri takımdır.
Kolum kirildiginda alçıda yazan tek takimdir, sempatiktir.
sizin bizimle derdiniz nedir? illa döner bıçakları ile mi dalalım? Not : fb liyim.
manchester city'yi yenmeleri halinde premier lig'de 2. takımım olacaktır. nolur yenin lan city'yi.
green street hooligans filminde holiganları konu alınan ingiltere nin köklü kulüplerindendir.
büyük takım. ya götüm kadar büyük değil ama sikim kadar küçükte değil. orta sıra takımı diyelim en iyisi.
bünyesinde yer alan futbolcuların gelecekleri çok sağlam olan takımdır. eski futbolcuları şimdi ingiltere futbolunu yönlendiren futbolculardır.

(bkz: carlos tevez)
(bkz: javier mascherano)
(bkz: joe cole)
(bkz: frank lampard)
(bkz: rio ferdinand)
Dün leicester city'e kök söktürmüş takımdır.Leicester 10 haftada 2 gol yemişken sadece dün ki maçta West Ham'dan 2 gol yemişlerdir.Türkiye fan sayfası twitterda @whuturkey dün itibari ile tekrardan açılmıştır.
one blood dinlerken bu başlığı görmem oldukça garip.
tarihindeki efsane 11'ne forvet olarak paolo di canio'yu da dahil eden londra kulübü.
Green Street Hooligans'dan dolayı sempati duyduğum takımdı zaten, birde bilic ve gökhan töre'de ekleyince atkısını bile sipariş ettirdim. kargo'da hala bekliyorum.

biraz tuzlu oldu ama hatırası kalacak ^^