bugün

vücut geliştirme ile ilgilenen biri görünce hemen ağzından salyalar akarak o gömüldüğü sandalyeden 5 dk da doğrulup, içinde bir fil yavrusu besleyen veyahutta scooby doo'daki shaggy gibi üflesen paramparça olacak tiplerdir. kendileri sanki nasa' ülke ve dünya adına gururlu bir iş yapıyormuş gibi davranıyorlar. ulan at yarrakları biz de şu an bir iş güç içindeyiz. hem okul, hem iş hem de sporumu yapıyorum. haaa doğru biz zekamızı değil vücudumuzu geliştiriyorduk. ahahhahah ulan ayılar gülmeden edemiyorum. olum börekler beyni geliştirmez. ya da siktimin çelimsiz piçleri sizi. kollarınızla dişimi temizlerim amk kürdanları. akıllı olun.
ileri zekadan ne diyeceklerini şaşırmışlardır.
kızları etkilemek için yapanlara gerizekalı diyen güruhtur.beyniniz var oğlum six pack çıkarıcam diye götünüzden ter akmasın boşuna.
yanılmaktadırlar. bu spor sizi protein ağırlıklı düzenli bir beslenmeye yönelttiğinden aslında tam tersi bir durum söz konusudur. ben üniversite giriş sınavlarından en yüksek puanları disiplinli şekilde ağırlık çalışıp, düzenli beslendiğim ve uyuduğum sıralarda almışımdır hep. sorun sporda değil, bu spor dalıyla ilgilenen insanların arasında akıllı olan da var kafasız olan da. ve pek entellektüel birikimi olmayan arkadaşlarımız bu spordan önce de zaten böyle olan kişilerdir. tarafsız sözüme güvenebilirsiniz, küçükyalı star gym'e düzenli devam ettiğim dönemde son derece iyi insanlarla tanışmıştım. hepsi de entellektüel zekaları ve birikimleri gelişmiş arkadaşlarımdı, aksi takdirde bir "nerd" olarak ben anlaşamazdım zaten.
vücut yapan arkadaşlarımla koşu, trekking, hiking vb. aktivitelerde bulunduğumda, ben yoruldum, öldüm bittim demeleridir. spora bu kadar vakit ve para harcayıp ta bu denli kardiyo yetersizlikleri onları geri zekalı yapar.
kardiyo ile zeka arasında bağlantı kuran at kafalı antenleri de bize gösteren başlık. ahahah ulan ne güldüm amk. sen spor yapma amk.
Haklı olan güruhtur.

Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde spor yapabilen bir insan evladı ya işsizdir ya işsizdir bunun başka bir izahı yok.

işi olmayan da boş adamdır. Evet fazlasının peşinde koşan salondan çıkmayan Geri zekalıdır. Baba parası yiyen salon bebeleri herkesin tek yumrukluk canı var unutmayın.

Hadi şimdi z barı götünüze sokmadan gidin bir işe girin amk.

Meslek icabı spor yapanlar hariç... (polis, koruma, asker)
sabah 9-6 çalış.
eve gelmen 7 yi bulsun.
yemeğini yiyecek oturacak vakit bul da spora git amk.

spor gerçekten boş adam işi.
Adam kendine bakmış diyor ya moruk zamanın olur paran olur yapmazsın kendine bakmazsın anlarım da çalışan insanlara spor yapın diye öğüt verenleri siktiğim bir oda var dubleksin ikinci katında.
Gibi dizisindeki vücutçu yalvaç bölümünü akıllara getiren başlık. Genellikle Kıskançlıktan derler. Dizinin bahsettiğim bölümünü izleyenler daha iyi anlayacaktır.
geri zekalı demek çok ağır olur fakat genel gidişattan, hal ve hareketlerden pek normal insanlar olmadığını insan sezer. Aslında bu insan zihninin sürekli 'normal' olana yönelip, "ortalama"ya olan tutkusundan kaynaklanmaktadır. bu vücut geliştiren grup standart sapma meydana getirdiği için itici geliyor.

Not: itici buluyorum. Azı karar çoğu zarar.
Yapamadıkları için vücutları güzel olan insanları kıskanan ezik güruhtur.

Oh mis gibiyiz çatlayın.
Geri zekalı mıdırlar değiller midir bilemem ama işsiz olmayan adamlardan zeki olmadıklarını söyleyenlere gülerim.
Spor yapmaya bile vakit bulamadıkları bir işte sabahtan akşama kadar çalışıp durmak çok mu akıl kârı geliyor size?
Peki.
spor yapanlar genelde düşük zekalı kişiler oluyorlar. spor salonlarına üstün zekaya sahip insanlar gitmiyor. hayatını vücut geliştirmeye adayan üstün zekalı bir kişi olduğuna inanmıyorum.
vucüt yapmak mesele değil de onu formda tutmak büyük sorun. zaten gerizekalılık yapaken değil devam ettiremediğinde ortaya çıkıyor. emeğine acıyorsun.