bugün

Aslında insanların geneli salaktir.
Kısmen katıldığım tespit.
Bir vücut kası vardır bir de beyin kası.
Şimdi beyin kasını geliştiremeyen ne yapıyor, kol kasını geliştirmeye çalışıyor.
Siz hiç bir profesörün 40 cm kolum olacam hıamınaaa dediğini gördünüz mü.
Adam da kafa var çünkü.
Genelee doğrudur. Sağlık için yürürsün yüzersin ama amele gibi ağrılık kaldırmanın altında sporcu değilsen art niyet vardır.
salak olup olmadıkları bi kenara ama zevksiz ve kıt oldukları kesin.
yıllar yılı muay thai kick box fitness gibi bilimum hava atılabilecek erkek sporlarından az cok nasibimi aldım ve bu salonların zeminine terimi bıraktım. orada geliştirdiğim arkadaşlık ilişkilerinde hepsinde gördüğüm tek ortak şey çogunun konuşmayı bile bilmeyen espri anlayışı şişe git duvara işe düzeyinde olduğu. sonra sonra merhaba merhabaya düşürerek sıyrılıyorsunuz samimiyetten tabi.

özet olarak haklı tespit.huzur bozucu yanıysa tesadüf olamayacak kadar da sık rastlanır bu örnege.
Derdiniz nedir bre sizin?
saçma sapan fotolar çekip sosyal medyada paylaşınca noluyor amk beygir gibi garip garip hareketler yapmayın...
Vücut geliştirmek vücut mastürbasyonudur.
salaklar mı bilemem ama genelde yazım hatası yapan tipler bunlar.
Salak olup olmadıkları hakkında birşey diyemem ama genelde takıntılı davranışlar sergilediklerine şahit oldum. Ya tatlı yemeye gidiliyor grupça, aga valla böyle birşey olamaz. Yok bunun içinde ne var, şekeri yüzde kaç acaba? Kabız kabız hareketler. Yeme o zaman çay kahve iç ya da gelme. Bu nedir ya?
Eee bir albenisi olmalı sonuçta.
Bunu diyen insanların hayatında ne başardığını merak ettim doğrusu. Ee siz de geliştirin, hem sözüm ona entellektüel hem de sağlam bir vücut nasıl olur gösterin insanlara. Anca koca götünüzün oturduğu sandalyeden bik bik konuşuyorsunuz.
bu önerme doğru olsa 10 kişiden minimum 6 sı gelişmiş vücutlu olurdu.
pek alakası olduğunu sanmıyorum.